alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Boty Copa

 
[53]
1 / 2
Strana:z 2

UKAŽ, ŽE JSI SKUTEČNÝ HRÁČ A ZAPÁLENÝ FOTBALISTA S ADIDAS COPA

Kopačky adidas Copa ti ukážou nový význam dotyku a dají ti cit pro každý pohyb. Zažij budoucnost hry v této aktualizované verzi ikonických kopaček, ve kterých oslňují hráči na všech úrovních a na celém světě již od Světového poháru v roce 1982.

Pociť hru naplno

Ve fotbale záleží na citu. S kopačkami Copa ukážeš své nejlepší schopnosti a pocítíš každou přihrávku i střelu. Vyber si v kompletní kolekci kopaček pro muže, ženy i děti v přesných velikostech od 28 do 48, a vyber si z živých barevných kombinací od klasické bílé a černé až po stříbrnou a tyrkysovou. Vydej se na hřiště v kopačkách, ve kterých budeš vypadat stejně dobře, jako se v nich budeš cítit.

Technologie, která mění dotek ve schopnosti

To, co dělá kopačky adidas Copa jedinečnými, je sofistikovaná sportovní technologie. Strategicky umístěné prvky Touchpods tlumí nárazy při kontaktu s míčem a Sensepods ti zase zajistí pocit dokonalého spojení míče a tvých nohou. Nejmodernější beztkaničková technologie, čistý svršek a výkonná syntetická kůže ti přinesou lepší cit pro míč a perfektní pohodlí. Díky tomu se můžeš soustředit na to, co je důležité: to, co se odehrává na hřišti.

Svoboda a cit pro míč

Kopačky Copa jsou navržené a vyrobené tak, aby ti daly vše potřebné pro ten nejlepší výkon po dobu celých 90 minut i v těch nejtěžších podmínkách. Díky povrchové úpravě Fusionskin od adidas mají kopačky bezešvou konstrukci a absorbují méně vody. Pevná podešev Exoframe ti zaručí vynikající přilnavost, díky které zůstaneš pevně na zemi při každém kontaktu i těžkém napadání.

Pořádně se rozehraj

Kopačky by neměly být jen dalším kouskem sportovní obuvi. Pro ten nejlepší výkon na hřišti je potřeba cítit úplně každý pohyb v průběhu hry. Kopačky Copa ti dovolí prožít zápasy na nové úrovni, ať už se připravuješ na svůj velký den, nebo trénuješ v parku.