alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Boty Copa

 
[42]
Nashville Predators Launch Football 2024 Spring Summer Predator Copa image
S kopačkami COPA budeš mít vývoj zápasu pod kontrolou celých 90 minut. Jsou vyrobené z těch nejlepších materiálů, které ti pomohou při každém kontaktu s míčem. V noze budeš mít cit jako při hraní naboso.
Nashville Predators Launch Football 2024 Spring Summer Predator Copa image
Nashville Predators Launch Football 2024 Spring Summer Predator Copa image
Nashville Predators Launch Football 2024 Spring Summer Predator Copa image

UKAŽ, ŽE JSI SKUTEČNÝ HRÁČ A ZAPÁLENÝ FOTBALISTA S ADIDAS COPA

Kopačky adidas Copa ti ukážou nový význam dotyku a dají ti cit pro každý pohyb. Zažij budoucnost hry v této aktualizované verzi ikonických kopaček, ve kterých oslňují hráči na všech úrovních a na celém světě již od Světového poháru v roce 1982.

Pociť hru naplno

Ve fotbale záleží na citu. S kopačkami Copa ukážeš své nejlepší schopnosti a pocítíš každou přihrávku i střelu. Vyber si v kompletní kolekci kopaček pro muže, ženy i děti v přesných velikostech od 28 do 48, a vyber si z živých barevných kombinací od klasické bílé a černé až po stříbrnou a tyrkysovou. Vydej se na hřiště v kopačkách, ve kterých budeš vypadat stejně dobře, jako se v nich budeš cítit.

Technologie, která mění dotek ve schopnosti

To, co dělá kopačky adidas Copa jedinečnými, je sofistikovaná sportovní technologie. Strategicky umístěné prvky Touchpods tlumí nárazy při kontaktu s míčem a Sensepods ti zase zajistí pocit dokonalého spojení míče a tvých nohou. Nejmodernější beztkaničková technologie, čistý svršek a výkonná syntetická kůže ti přinesou lepší cit pro míč a perfektní pohodlí. Díky tomu se můžeš soustředit na to, co je důležité: to, co se odehrává na hřišti.

Svoboda a cit pro míč

Kopačky Copa jsou navržené a vyrobené tak, aby ti daly vše potřebné pro ten nejlepší výkon po dobu celých 90 minut i v těch nejtěžších podmínkách. Díky povrchové úpravě Fusionskin od adidas mají kopačky bezešvou konstrukci a absorbují méně vody. Pevná podešev Exoframe ti zaručí vynikající přilnavost, díky které zůstaneš pevně na zemi při každém kontaktu i těžkém napadání.

Pořádně se rozehraj

Kopačky by neměly být jen dalším kouskem sportovní obuvi. Pro ten nejlepší výkon na hřišti je potřeba cítit úplně každý pohyb v průběhu hry. Kopačky Copa ti dovolí prožít zápasy na nové úrovni, ať už se připravuješ na svůj velký den, nebo trénuješ v parku.