alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Tenisky a kecky

 
[2251]
Boty Ultra 4D
Obuv VS Pace
Boty Strutter
Boty Forum Mid
Boty Ozelia
Boty ADI2000
Boty NMD_R1 V3
Boty NMD_R1 V3
Boty Ultraboost 5 DNA Running Lifestyle
Boty Breaknet Plus
Boty Nizza Bonega X
Boty Ozelia
Boty OZWEEGO
Boty Forum Low
Boty ADI2000
Boty Court Platform
Boty Forum Low
Boty Ultraboost 5 DNA Running Lifestyle
Obuv Handball Spezial
Obuv OZWEEGO
Boty Vulc Raid3r Skateboarding
Boty Tensaur Sport Training Lace
Boty Grand Court Lifestyle Tennis Lace-Up
Boty OZWEEGO
OZWEEGO OZWG
Boty Lite Racer Adapt 4.0 Lifestyle Running Slip-On Lace
Boty Ozelia
NMD_R1
Boty Daily 3.0 CLN Lifestyle Skateboarding Translucent Sidewall Clean Canvas Upper
Boty ZX 22 BOOST
Boty ZX 2K BOOST 2.0
Boty Futurevulc Lifestyle Skateboarding
Boty ZX 5K Boost
Boty Ultraboost 5 DNA Running Sportswear Lifestyle
Boty Run 60s 2.0
Boty OZWEEGO
Obuv Advantage Base
Boty Breaknet Plus
Boty OZWEEGO
Boty ZX 22 BOOST
Boty OZWEEGO
Boty Adi2000
Boty OZWEEGO Celox

Nazuj adidas tenisky a vydej se vstříc novým výzvám

Základem každého botníku musí být i kvalitní tenisky. Vyber si z nepřeberného množství modelů adidas a začni maximalizovat svůj výkon. Zapomeň na hranice, pohodlí a kvalita tenisek adidas tě ohromí a pomůže ti dosáhnout nejen sportovních snů. Díky kvalitním technologiím jsou kecky adidas vždy o krok dále. Vyzkoušej například úplet adidas Primeknit, který přirozeně přilehne ke kůži a umožní maximální pohyb boty. Podešev Continental™ ti zase pomůže k maximální přilnavosti ať už k suchému nebo mokrému povrchu. Poběžíš rychleji, zvýší se ti akční rádius. Technologie Boost se postará o odpružení pro maximum pohybu. Vyber správně, vyber adidas tenisky.

Letní tenisky jsou vyvíjeny k velkým výkonům

Ať už jde o pohodovou procházku se psem nebo velkolepý výkon na hřišti, obě aktivity jsou výrazně ovlivněny kvalitou tvé obuvi. Kvalitní teniska ti umožní lepší kontakt s povrchem a výrazně se projeví i na tvém sebevědomí. Díky použitým materiálům umí kecky nabídnout perfektní odvětrávání a umožní noze dýchání, čímž se aktivně zbavíš potu a zůstane ti jen síla na velké výkony. Není nad funkční pohodlí. Uvidíš, letní tenisky adidas mohou diametrálně změnit průběh nejen tvých sportovních aktivit. Zasportuj si, vyraz na drink s přáteli nebo na výlet do hor. Začni dosahovat nejen svých sportovních cílů, adidas tenisky ti budou oporou. 

Ukaž svůj styl a vylepši si výsledky

Přijde-li na výběr tenisek, rozhoduj se podle sebe. adidas ti naservíruje množství nejrůznějších modelů, které můžeš vybírat jednak na základě sportů, ale také z estetického hlediska. V nabídce najdeš jednak ikonické retro tenisky, zároveň ale také nové moderní a výrazné modely. adidas tenisky kromě maximální technologické vybavenosti nabízí také úžasnou historii spjatou s legendárními 3-Stripes. Pokračuj v dědictví adidas a začni pracovat na lepších výkonech v botách, které se ti maximálně poddají. adidas tenisky tě podrží, kdykoliv budeš potřebovat. Nech se přesvědčit.