alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Tenisky a kecky

 
[1910]

Nazuj adidas tenisky a vydej se vstříc novým výzvám

Základem každého botníku musí být i kvalitní tenisky. Vyber si z nepřeberného množství modelů adidas a začni maximalizovat svůj výkon. Zapomeň na hranice, pohodlí a kvalita tenisek adidas tě ohromí a pomůže ti dosáhnout nejen sportovních snů. Díky kvalitním technologiím jsou kecky adidas vždy o krok dále. Vyzkoušej například úplet adidas Primeknit, který přirozeně přilehne ke kůži a umožní maximální pohyb boty. Podešev Continental™ ti zase pomůže k maximální přilnavosti ať už k suchému nebo mokrému povrchu. Poběžíš rychleji, zvýší se ti akční rádius. Technologie Boost se postará o odpružení pro maximum pohybu. Vyber správně, vyber adidas tenisky.

Letní tenisky jsou vyvíjeny k velkým výkonům

Ať už jde o pohodovou procházku se psem nebo velkolepý výkon na hřišti, obě aktivity jsou výrazně ovlivněny kvalitou tvé obuvi. Kvalitní teniska ti umožní lepší kontakt s povrchem a výrazně se projeví i na tvém sebevědomí. Díky použitým materiálům umí kecky nabídnout perfektní odvětrávání a umožní noze dýchání, čímž se aktivně zbavíš potu a zůstane ti jen síla na velké výkony. Není nad funkční pohodlí. Uvidíš, letní tenisky adidas mohou diametrálně změnit průběh nejen tvých sportovních aktivit. Zasportuj si, vyraz na drink s přáteli nebo na výlet do hor. Začni dosahovat nejen svých sportovních cílů, adidas tenisky ti budou oporou. 

Ukaž svůj styl a vylepši si výsledky

Přijde-li na výběr tenisek, rozhoduj se podle sebe. adidas ti naservíruje množství nejrůznějších modelů, které můžeš vybírat jednak na základě sportů, ale také z estetického hlediska. V nabídce najdeš jednak ikonické retro tenisky, zároveň ale také nové moderní a výrazné modely. adidas tenisky kromě maximální technologické vybavenosti nabízí také úžasnou historii spjatou s legendárními 3-Stripes. Pokračuj v dědictví adidas a začni pracovat na lepších výkonech v botách, které se ti maximálně poddají. adidas tenisky tě podrží, kdykoliv budeš potřebovat. Nech se přesvědčit.