alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Tenisky a kecky

 
[2321]
Cena
449 Kč - 11 999 Kč
44911999

Nazuj adidas tenisky a vydej se vstříc novým výzvám

Základem každého botníku musí být i kvalitní tenisky. Vyber si z nepřeberného množství modelů adidas a začni maximalizovat svůj výkon. Zapomeň na hranice, pohodlí a kvalita tenisek adidas tě ohromí a pomůže ti dosáhnout nejen sportovních snů. Díky kvalitním technologiím jsou kecky adidas vždy o krok dále. Vyzkoušej například úplet adidas Primeknit, který přirozeně přilehne ke kůži a umožní maximální pohyb boty. Podešev Continental™ ti zase pomůže k maximální přilnavosti ať už k suchému nebo mokrému povrchu. Poběžíš rychleji, zvýší se ti akční rádius. Technologie Boost se postará o odpružení pro maximum pohybu. Vyber správně, vyber adidas tenisky.

Letní tenisky jsou vyvíjeny k velkým výkonům

Ať už jde o pohodovou procházku se psem nebo velkolepý výkon na hřišti, obě aktivity jsou výrazně ovlivněny kvalitou tvé obuvi. Kvalitní teniska ti umožní lepší kontakt s povrchem a výrazně se projeví i na tvém sebevědomí. Díky použitým materiálům umí kecky nabídnout perfektní odvětrávání a umožní noze dýchání, čímž se aktivně zbavíš potu a zůstane ti jen síla na velké výkony. Není nad funkční pohodlí. Uvidíš, letní tenisky adidas mohou diametrálně změnit průběh nejen tvých sportovních aktivit. Zasportuj si, vyraz na drink s přáteli nebo na výlet do hor. Začni dosahovat nejen svých sportovních cílů, adidas tenisky ti budou oporou. 

Ukaž svůj styl a vylepši si výsledky

Přijde-li na výběr tenisek, rozhoduj se podle sebe. adidas ti naservíruje množství nejrůznějších modelů, které můžeš vybírat jednak na základě sportů, ale také z estetického hlediska. V nabídce najdeš jednak ikonické retro tenisky, zároveň ale také nové moderní a výrazné modely. adidas tenisky kromě maximální technologické vybavenosti nabízí také úžasnou historii spjatou s legendárními 3-Stripes. Pokračuj v dědictví adidas a začni pracovat na lepších výkonech v botách, které se ti maximálně poddají. adidas tenisky tě podrží, kdykoliv budeš potřebovat. Nech se přesvědčit.