alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Vybavení pro malé děti

 
[1288]
Kvalitní oblečení a obuv pro malé děti, které nejmenším poskytne potřebnou jistotu. Těšit se můžete na prodyšné funkční materiály s propracovaným odvodem vlhkosti a perfektně padnoucí střihy pro zajištění komfortu.

Vybavení adidas pro malé děti aneb vše pro budoucí sportovní hvězdy

Nikdy nejsme příliš mladí na to, abychom se věnovali sportu a vyjádřili se prostřednictvím svého stylu. Pořiďte vybavení adidas pro své nejmenší. Ať v něm mohou vyrazit na hřiště, do parku nebo i klidně jen tak na procházku. Dětské sportovní oblečení adidas bylo vytvořeno tak, aby i těm nejmenším poskytlo volnost pohybu. Vybavení adidas pro malé děti poslouží dětem od jejich prvních krůčku až do období puberty. Užijí si v něm mnoho životních momentů a chvílí radosti.

Vybavení adidas malé děti podpoří při hraní i sportu

Podpoř svoje děti ve sportu a pohybových aktivitách od raného věku. Malé děti je dobré ke sportu vést hned od narození. Pořiď jim oblečení a obuv, ve kterých jim to půjde jedna radost. Vybavení adidas je pro pohybové aktivity dělané. Snadno tu pořídíš třeba teplákové soupravy, tenisky nebo i všelijaké vybavení, například pro míčové sporty. Vybavení pro děti také najdeš ve variantách pro různá roční období. Ať už je zima nebo léto, bez problému můžeš dítě obléct do oblečení adidas.

adidas do jakéhokoli počasí a za jakýchkoli okolností

Oblečení a obuv adidas tvému dítěti vždy poskytnou to, co potřebuje. Volnost pohybu, dobrý tepelný komfort, ať už v zimě či v létě, přilnavost podrážek či třeba užitečné kapsy, do kterých se mu nebo jí vejde, co si právě na hřiště nebo do školy bude chtít vzít. Malé dítě může jak s kopačkami a dresem vyrazit hrát fotbal nebo alespoň fandit s rodiči jejich oblíbenému týmu, tak v jednoduchém triku a šortkách trávit čas na hřišti s ostatními dětmi. Najdeš tu vybavení, které bude dítě potřebovat na tělocvik, i které se mu bude hodit jen tak do školy, do přírody, kamkoli. Ocení ho babičky při návštěvách, i dítě samotné při pohybových aktivitách i jen tak při trávení volného času. Ať je stylové s adidas!