alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Ženy – fotbal

 
[638]
Pořiď si kompletní výbavu v kolekci ženy – fotbal a buď dokonale připravená na trénink i na zápas.  adidas má pro fotbalové hráčky všechno od kopaček, sportovního oblečení, míčů, rukavic až po náhradní kolíky.
Fotbal bílá Míč MLS 24 ProFotbal bílá Míč MLS 24 Pro

Míč MLS 24 Pro

Fotbal

Fotbal bílá MÍČ UWCL PROFotbal bílá MÍČ UWCL PRO

MÍČ UWCL PRO

Fotbal

Fotbal černá AFCxIW WAISTBAGFotbal černá AFCxIW WAISTBAG

AFCxIW WAISTBAG

Fotbal

1 / 14

Kolekce ženy – fotbal od adidas nabízí vše, co hráčky potřebují

Miluješ fotbal a potřebuješ vybavení, co tě podpoří v maximálním výkonu? Chceš se při hře blýsknout svými dovednostmi i stylem? adidas má pro tebe kolekci ženy – fotbal, kde najdeš vše, co fotbalistka potřebuje. Spolehni se na revoluční technologie a zkušenosti značky adidas s navrhováním sportovní výbavy pro profesionály i nadšené amatéry. Technicky dokonalé zpracování a inovativní design tě posune o úroveň výš. Objev, co pro tebe můžou udělat exkluzivně vyvinuté technologie, jako je PRIMEKNIT, Zone Skin, AEROREADY, COLD.RDY a spousta dalších.

Vybavení pro fotbalové hráčky do každého počasí

Každá fotbalistka potřebuje mít vždycky po ruce řadu věcí, které ji udrží v maximální pohodě a pohodlí jak při tréninku, tak při důležitém zápase. Základem jsou dobře vybrané kopačky – vyber si podle svých osobních preferencí, ale hlavně podle druhu povrchu, na kterém budeš hrát. Vybavení pro fotbalové hráčky zahrnuje samozřejmě i moderní funkční oblečení, což zdaleka neznamená jen kvalitní trenýrky a dres. Odhal kouzlo vrstvení a udrž se v suchu, když je ti horko, ale také v teple, když se ochladí. Vyber z kolekce ženy – fotbal pro sebe a svůj tým správný míč v nepřehlédnutelném designu a vyběhněte na hřiště.

Široký sortiment dalších doplňků

Možná hraješ první ligu a mezinárodní zápasy, možná si jen občas zajdeš zakopat ve volném čase nebo s fotbalem začínáš, v každém případě jsi součástí fenoménu zvaného ženský fotbal. Nech se inspirovat profesionálními týmy a jejich výkony a vyber si ze široké nabídky adidas pro fotbalové hráčky. Najdeš tu samozřejmě i míče, štulpny, chrániče, rukavice a desítky dalších vychytaných doplňků s legendárním logem 3-Stripes a některé v barvách a designu oblíbených fotbalových klubů. Dolaď si svůj outfit a dej se do pohybu. Na kvalitu a zkušenosti značky adidas se můžeš vždycky spolehnout.