alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Pánské sportovní oblečení Performance

 
[3180]
Box černá Boty Box Hog 2.0Box černá Boty Box Hog 2.0

Boty Box Hog 2.0

Box

Pánské sportovní oblečení adidas Performance je pro muže to pravé

Hledáte módu pro váš sport i volný čas? Zaměřte svoji pozornost na pánské sportovní oblečení Performance. V této kolekci se obléknete doslova od hlavy až k patě do funkčního oblečení s propracovaným střihem, které vám dokonale sedne a pozvedne váš zážitek ze sportu na novou úroveň.

Sportovní oblečení pro muže adidas Performance přináší do sportu styl

Jakmile budete mít možnost prohlédnout si sportovní oblečení pro muže adidas Performance, na první pohled vás jistě zaujme jeho moderní design, pestré barvy a propracované detaily. Díky tomu je totiž tato kolekce oblíbená i pro nošení ve volném čase, typicky při výletech a toulkách v přírodě, ale i při náročnějších horských túrách v členitém terénu nebo při několikadenních přechodech. Všechno oblečení z této kolekce zdobí jednotně logo adidas, které je ale velmi nenápadné a najdete ho na obvyklých místech. Na druhý pohled si však nesmíte zapomenout prohlédnout materiály, ze kterých se pánské sportovní oblečení adidas Performance šije. Jedná se o vysoce sofistikované tkaniny, které nabízejí spoustu funkčních vlastností, jež využijete při profesionálním, ale i při rekreačním sportu.

Technologie, kam se podíváš

Kolekce pánského sportovního oblečení adidas Performance nabízí řešení pro každý sport. Orientovat se při výběru ale můžete podle technologií a funkcí, kterými se jednotlivé tkaniny vyznačují. Najdete zde teplejší trika a kalhoty do chladnějšího počasí, ale i rychleschnoucí tenké materiály určené pro tréninky na slunci, které dobře odvádějí pot. Při nákupu nového pánského sportovního oblečení si proto dobře rozmyslete, kam v něm budete chodit. Díky tomu si pak vyberete to nejlepší řešení pro váš sport i volný čas, které vás podpoří ve výkonech a zároveň povýší samotný váš zážitek z pohybu. Pánské sportovní oblečení adidas Performance je trefou do černého, bude vám slušet a přitom pro vás odvede spoustu neviditelné práce.