alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Teplákové soupravy Real Madrid

 
[22]

Pohodová siesta v teplákové soupravě Real Madrid

Španělskou pohodu si můžeš užít jako profesionál i fanoušek v teplákových soupravách Real Madrid od adidasu. Nemusíš nutně kupovat celou soupravu. V nabídce máme jak mikiny, tak i teplákové kalhoty, které byť mají své oblečení do páru, tak i jednotlivě splní účel naprosto fantasticky. Všechny modely disponují oblíbeným logen adidas 3-Stripes, ale i znaky španělské reprezentace Real Madrid. V nabídce najdeš pestré kousky, které ti dopřejí potřebné pohodlí před tréninkem i na tribuně. 

Dej najevo, za který tým kopeš

Je pochopitelné, že správný znak, či patřičné barvy dodají sílu hráči a prokáží věrnost klubu. Stejně to tak funguje i u věrných fanoušků. Ovšem, jakýkoli profesionál není výjimkou. Všichni si tak budujeme určitý vzhled, který si s něčím spojujeme. Pokud chceš i ty dát najevo, za který tým kopeš, pak ti nabízíme nabídku barevných teplákových souprav Real Madrid, které vynikají hned několika vlastnostmi. Nejenže, jsou tak pohledné a barevně sladěné, ale budou se vyjímat krásně i na tobě. Dále ti nesmí uniknout jejich originální látka. Jsou vyrobené často z recyklovaného materiálu, jelikož podporujeme životní prostředí. A v neposlední řadě mají látky skvělé funkce díky našim technologiím.

Reprezentuj v královském sportovním oděvu

Pokud existuje královský oděv před médii ve světě sportu, kdy odehraješ vítězný gól a celá tiskovka již po zápase čeká jen na tebe, pak je jím právě tepláková souprava. Ta, která tě zahřeje při rozcvičce před tréninkem. Ta, která díky technologii AEROREADY perfektně saje a drží tě v suchu, ale díky flísové podšívce udržuje teplo. Ta, která tě nezklame před kamerami a všlelijakými otázkami novinářů. To jsou ony. Teplákové soupravy Real Madrid, které se postarají o pýchu a hrdost, se kterou budeš daný znak na oděvu nosit. Důvěřuj nám, obleč se stylově do soupravy, která je sladěná a připravená jít před všechny blesky světel na hřišti, tribuně, či před kamery.