alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Dresy Juventus

 
[40]

Dresy Juventus, aneb ukaž věrnost svému klubu

Dokáže ti zápas Juventusu Turín opravdu rozproudit krev? Když hraje stará dáma, sedíš přilepený k televizi a div si nevykřičíš hlasivky? Podpoř svůj oblíbený klub nákupem tématického oblečení. Vyzkoušej dresy Juventus, které dají tvému okolí jasně najevo, kdo je tvůj idol. Dres je vyroben z tkaniny, která přirozeně odvádí pot od pokožky. Navíc díky použitému recyklovanému polyesteru pomáhá šetřit zdroje a snižovat emise. Ukaž se jako správný fanoušek a posuň svou přízeň ještě o krok dál. Tričko Juventus bude reprezentovat tvé myšlenky a zdůrazňovat chuť po férovém a strhujícím fotbalovém zážitku. 

Trička Juventus přesně podle reálné předlohy

Originální dres můžeš využít během tréninku na hřišti, stejně tak jako s ním vyrazit ven. Dresy Juventus jsou malinko poupraveny právě za účelem nabídnout pohodlí i pro každodenní nošení - v ramenou a v oblasti trupu je širší. Díky tomu dres nabízí běžné streetové aspekty a jeho nošení tě bude bavit. S chutí s ním budeš hltat každou vteřinu zápasu a nic ti neunikne. Ať už Juventus pojedeš podpořit na stadion nebo sledovat z pohodlí domova. Tričkem Juventus jasně ukážeš, komu fandíš a zároveň podpoříš tvé idoly na hřišti. Bez lidí, jako jsi ty, by nebyli nic. Užij si nezapomenutelný fotbalový zážitek a motivuj hvězdné hráče k vítězství s dresy Juventus.

Vyber si domácí i hostující

Během výběru dresu se zaměř hlavně na své preference. Může se ti více líbit domácí varianta, která díky novému designu jasně hledí do budoucna. Místo tradičních pruhů je totiž rozdělena na černou a bílou polovinu s růžovými detaily, které se mimochodem na dresu Juventusu objevili poprvé za více než sto let existence. Možná, ale raději stejně sáhneš po hostující verzi s modrým nádechem. Ostatně záleží jen na tobě, který dres Juventus se ti líbí více. V každém případě oba splní bravurně svou funkci a budeš s nimi moci v pohodlí a s úsměvem užívat každý zápas staré dámy. Tak se připrav, výkop bude co nevidět.