Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Bezplatné doručení a vrácení zboží do 100 dní

Dámské batohy adidas

(127 produktů)
1 / 3
Strana:z 3

DÁMSKÉ BATOHY

Pokud několikrát týdně navštěvuješ posilovnu či chodíš na skupinové lekce, potřebuješ batoh. Jestli ráda chodíš na výlety do města i do přírody, potřebuješ batoh. Jsi nadšená do cestování? Pak potřebuješ batoh - dámský batoh. Do vhodně vybraného batohu se vše potřebné a je tak akorát velký. Navíc lze nosit na zádech, což je pohodlnější, šetrnější k páteři a máš volné ruce.

Proč si pořídit dámský batoh adidas

Větší či menší batohy patří ke sportu. Bezpečně uloží všechny tvé věci a jsou z prodyšných materiálů, které nechytají zápach. Takže do nich můžeš uložit i mokré a zpocené oblečení. Jsou odolné, proto v nich lze přenášet i těžší předměty, třeba sportovní pomůcky či laptop.

Výběr dámského batohu

Dámský batoh musí mít vhodnou velikost a musí být pohodlný přinošení. Při výběru si promysli, kam budeš batoh nosit, co v něm budeš nosit a jak dlouho jej budeš mít na zádech. Na krátké výlety do města si vystačíš s menší velikostí, protože do ruksaku potřebuješ dát jen doklady, svačinu a případně suvenýry. Důležitý bude hlavně design. Vybírej třeba mezi batohy adidas Classic, které mají moderní a nadčasové provedení. Pokud se ti líbí futuristická streetová móda, prohlédni si batohy adidas z řady 3D. Batoh do posilovny či na trénink musí pojmout oblečení, boty, lahev, ručník, svačinku a další drobnosti. Praktické jsou modely s vnitřním členěním, které umožňují přehlednou organizaci – můžeš například oddělit zpocené oblečení od ostatních věcí. Prohlédni si třeba trendy batoh adidas ID Flap Heathered. Středně velké outdoorové batohy z kolekce adidas Terrex se hodí na delší výlety do přírody a cestování.

Vlastnosti dámských batohů adidas

Kvalitní dámské batohy značky adidas jsou opatřeny spolehlivými zipy, praktickým členěním na více komor či pevným a nepromokavým dnem. Jsou voděodolné a nepromokavé, odolné vůči mechanickému poškození, mají kvalitní polstrování zad a ramenních popruhů, odlehčené konstrukce a funkční odvětrávání, například Climacool.