alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Rugby míče

 
[3]
velikost
klubu nebo země
Cena
259 Kč - 499 Kč
259499

Rugby míče adidas ozvláštní vaši hru

Máte rádi tvrdou hru, kterou po celém světě nejvíce proslavil tým urostlých sportovců z Nového Zélandu? A víte, že kromě taktiky, fyzické připravenosti mužstva, bojovnosti a odvahy hraje důležitou roli při cestě za vítězstvím především míč, který je určený pro rugby? Výrobce sportovního vybavení a doplňků adidas si to plně uvědomuje a svoje rugby míče vyrábí tak, abyste s nimi dokázali otočit nešťastně se vyvíjející zápas ve váš prospěch a vždy i díky nim zvítězit.

Ručně šitý kousek, aneb míč na rugby od adidas

Správná volba míče na rugby je stejně klíčová jako výběr hráčů do mužstva. Rugby míče od adidas vynikají svojí základní jedinečnou vlastností – jsou totiž pečlivě ručně šité, a proto nabízejí maximální odolnost. Ručně šitá je jak vnitřní konstrukce míčů, tak i jejich gumový plášť, díky kterému míč dokonale přilne k ruce při nahrávkách a ve složitějších situacích vám nikdy nevyklouzne z ruky. Míče na rugby od adidas jsou zkrátka při hře vždy na vaší straně a pomůžou vám k vytouženému vítězství. 

Design rugby míče, který motivuje

Míče na rugby od adidas vynikají svým vzhledem, protože díky své barevnosti a použitým ornamentům jsou dobře viditelné i z větší dálky. Vedle ozdobných ornamentů jejich vzhledu pochopitelně dominuje logo adidas. adidas se inspiroval u těch nejlepších hráčů rugby, proto jejich vlastnosti, jako je síla, odvaha, rychlost, bojovnost a houževnatost, mohou doprovázet i vaši hru.

Dětská verze pro malé bojovníky

A protože rugby získává na oblibě i mezi menšími dětmi a školou povinnou mládeží, má adidas k dispozici míče na rugby v menší velikosti také pro tuto věkovou kategorii. V tomto případě si děti mohou zvolit, zda si přejí míč s maorskými motivy nebo si vybrat některou z jemnějších variant grafického zpracování, jako je například potisk růžovou nebo jinou pastelovou barvou. Rugby je totiž sport, který si stoprocentně oblíbíte jako diváci a rádi si ho alespoň jednou zkusíte zahrát na hřišti. Uvidíte, že vás tato hra bude bavit i díky adidas.