alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Basketbalové Míče

 
[4]

Užijte si hru s basketbalovými míči od adidas

Basketbal se od svého začátku stal postupně jednou z nejoblíbenějších her na světě. Cílem hry je trefit se míčem do koše soupeře a zároveň mu zabránit, aby se dostal ke koši a podařilo se mu získat nad ním kontrolu. Basketbal se hraje pouze rukama. Můžeš přihrávat, házet, tečovat, anebo driblovat. Pravidla přesně určují, jak se má hrát. Pohyb hráče s míčem je možný pouze pokud stále dribluje. adidas nabízí basketbalové míče, se kterými si hru skutečně užiješ.

Jak vybrat míč pro basketbal

Na trhu můžeš najít velmi pestrou nabídku míčů pro basketbal. Rozdíly mezi jednotlivými modely jsou dány použitým materiálem, velikostí, hmotností, barvou i jejich vzhledem. Rozličná bývá i jejich cena. Nejběžnější jsou míče ze syntetické kůže. Pro příležitostné hráče a děti jsou vhodné basketbalové míče pryžové / gumové. Míče bývají výrobcem určeny pro venkovní či halové využití. Basketbalové míče adidas si můžeš pořídit z různých materiálů - z vulkanizované gumy / přírodního kaučuku, anebo syntetické kůže s polyuretanem. Neméně důležitý je i výběr správné velikosti míče. Při výběru se rozhoduj podle věku hráčů. Pro děti do 10 let vyber míč o velikosti 5. Kluci a holky ve věku 10 – 16 let ocení míč velikosti 6, a pro ostatní se nejlépe hodí míč velikosti 7. Při nákupu basketbalového míče ale nemusíš mít obavy, že se netrefíš s velikostí. Do 30 dnů můžeš zboží jednoduše a bezplatně vrátit. S malým basketbalovým míčem z nabídky adidas si vychutnáš libovolný styl hry. Profesionální basketbalový míč s polyuretanovým pláštěm,díky kterému absorbuje vlhkost, ti dá pocit naprosté kontroly nad hrou. Odolné míče pro všechny druhy povrchů ze syntetické kůže lze užít pro hru v hale i na hřišti. Míče z odolné gumy jsou perfektní pro venkovní využití. Všechny basketbalové míče adidas mají tradiční design 3-Stripes. Vyber si ten svůj a užij si naplno tuhle skvělou kolektivní hru osobností.