alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Basketbalové kraťasy

 
[37]

Basketbalové kraťasy adidas o mnoha stylech 

Basketbal je jednou z nejoblíbenějších míčových her, je zároveň hrou, která se stala nedílnou součástí módy. Zejména basketbalové šortky byly v 90. letech minulého století spojovány v Americe s druhem stylu, který byl doprovázen také například hip-hopovou hudbou a stal se ikonickým také díky vrcholovým profesionálním basketbalistům. Tyto styly a mnohé další, obohacené o nové technologie a provedení, nabízí adidas v rámci svého katalogu. V katalogu můžete vybírat basketbalové kraťasy o mnoha stylech a z mnoha kolekcí, které jsou nejen ideální pro samotný sport, ale také pro každodenní nošení díky svému naprostému pohodlí. 

Technologie a basketbalové šortky 

Kraťasy na basketbal adidas je možné vybírat nejen podle jejich stylů, ale také mnoha unikátních technologií, díky kterým jsou vhodné také na vrcholové sportování a trénink, a to nejen tohoto oblíbeného míčového sportu. Basketbalové šortky jsou v mnoha případech vyráběny z interlokové tkaniny, která je velmi odolná a díky tomu vás ochrání nejen před potem, ale také před zimou a chladem. Je možné najít také modely ze savého a strečového materiálu, ten zajistí naprosté pohodlí během celého tréninku, ať již je náročný či nikoliv. Pocit chladu navíc dodává ventilace, která nechybí v mnoha modelech pro kraťasy na basketbal adidas. 

Mnohá provedení pro basketbalové kraťasy 

Basketbalové kraťasy můžete v katalogu vybírat z mnoha různých stylů, ale také podle toho, v čem se cítíte nejpohodlněji. V nabídce jsou tak krátké basketbalové kraťasy, ale také dlouhé basketbalové kraťasy. Kraťasy je možné vybírat z mnoha barevných provedení, od ikonické černé po více výraznější barvy jako jsou červená, modrá nebo zelená. Díky těmto modelům můžete ukázat také své odhodlání vůči značce, v provedení nechybí mnohé podoby 3-Stripes a loga adidas, díky kterým můžete ukázat svůj styl. Basketbalové kraťasy navíc můžete vybírat také z mnoha unikátních a limitovaných edicí, které se stanou dokonalou součástí vašeho sportovního nebo ležérního outfitu.