alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Basketbalové Dresy adidas

 
[15]
Miluješ basketbal a podléháš magnetismu basketbalového koše? Vyber si z basketbalových dresů adidas a spolehni se na skvělé funkční vlastnosti a perfektní střih, který ti umožní maximální rozsah pohybu a efektivní střelbu i přihrávky.

Basketbalové dresy pro všechny vyznavače hry mezi dvěma koši

Basketbalové dresy adidas jsou navrhovány v úzké spolupráci s aktivními sportovci. Díky tomu mají přesně takové funkční vlastnosti, jaké jsou potřeba pro maximální výkon a efektivitu. Basketbal je dynamická hra a hráči každého věku i výkonnosti potřebují pohodlné a velkorysé oblečení, které jim nebude bránit v pohybu. Driblování, rychlé změny směru, přihrávky, přesná střelba i účinná obrana, to všechno vyžaduje perfektní soustředění. V dobře střiženém a pohodlném dresu to jde skoro samo ­– nic tě neomezuje a materiál nabitý revolučními technologiemi se díky prodyšnosti a savosti postará o tvůj ideální hráčský komfort.

Vyber si triko na basket, co ti perfektně sedne

Když se při zápase nebo při tréninku rozběhneš ke koši nebo když se chystáš na důležitou šestku, chceš se cítit v pohodě. Designéři basketbalových dresů adidas myslí na všechno. Promyšleně kombinují nejnovější technologie a materiály, které zaručují optimální ventilaci a savost dresu. Ať už hraješ důležitý zápas na palubovce v hale nebo střílíš jen tak pro zábavu na koš na venkovním hřišti, při hře se určitě pořádně zapotíš, ale tvoje triko tě udrží v pohodlí. Díky velkorysému střihu a pohodlným průramkům můžeš ve svůj prospěch využít maximální rozsah pohybu. Na druhou stranu – triko na basket adidas nikde zbytečně nepřekáží a dovoluje ti myslet jen na hru se a vydat ze sebe to nejlepší.

Radost z aktivního pohybu pro všechny hráčky a hráče

Trefit se do basketbalového koše o průměru 45 cm umístěného ve výšce 3,05 metru nad zemí není tak jednoduché, jak se může při pohledu na ty nejlepší hráče zdát. Chce to trénink, nadšení a pořádnou kondici. V basketbalovém oblečení od značky adidas se budou dobře cítit jak nejmenší hráči, co se své dovednosti s oranžovým míčem teprve učí, tak zkušení aktivní sportovci. Kromě tradičně výborných funkčních vlastností jistě ocení i bezvadný vzhled a také odolnost kvalitních materiálů. V nabídce jsou i dresy populárních klubů. Tři pruhy 3-Stripes jsou prostě zárukou zážitku ze hry i z fandění.