alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dámské Basketbalové Boty

 
[136]
Pokud chceš v basketbalu opravdu vynikat, budou se ti do tvého vybavení kromě jiného hodit i kvalitní dámské basketbalové boty adidas. Pohybuj se po hřišti s lehkostí a nandej to soupeři.
1 / 3
Strana:z 3

Dámská basketbalová boty, která nezklame

Prohlédni si nabídku dámské basketbalové obuvi adidas a vyber si boty, se kterými budeš vyhrávat budoucí zápasy. Ať už hraješ pro zábavu nebo s cílem rozdrtit soupeře, kvalitní obuv od značky adidas, přímo vytvořená na basketbal, ti pomůže dosáhnout tvých cílů. Díky kvalitní podrážce snadno zvýšíš svou rychlost nebo změníš směr. Obuv je lehká, zbytečně ti tak neztíží krok a ke všemu i vypadá jednoduše skvěle!

S basketbalovými botami adidas se není čeho bát

Dámská basketbalová obuv ti pomůže být nejen úspěšná v basketbalu, ale i stylová. Na výběr máš z mnoha různých střihů i barev. Na své si přijdeš, ať už máš ráda střídmost a jednoduchost, nebo na sebe chceš jednoduše strhnout všechnu pozornost. Textilní svršek boty je vždy navržen tak, aby byl pohodlný a kvalitní. Vnitřní jazyk basketbalových bot je zvýšený, aby ti dopřál ještě větší komfort. Konstrukce je přiléhavá a na basketbal maximálně vhodná.

Aby byl tvůj výkon ještě lepší

Díky basketbalovým botám adidas se ti bude běhat po hřišti i házet koše jedna radost. Boty ti poslouží jak během tréninků, tak na zápasech. Vždy tak, abys mohla dosahovat co nejlepších výkonů a hru si maximálně užít. Pořiď si kvalitní basketbalové boty adidas a na hřišti zazáříš. Kromě bot seženeš i další oblečení a vybavení, které by se ti na tento sport mohlo hodit. Pořiď si celou výbavu a užij si svůj oblíbený sport na maximum. Pilně trénuj a budeš připravená jak na přátelské utkání, tak i na zápas sezóny. Užij si komfort i styl obuvi od značky adidas – přímo dělané na podmínky basketbalu. Chop se příležitosti a nenech si ji protéct mezi prsty. Udělej vše pro to, abys dosáhla toho, čeho chceš.