alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dětské Basketbalové boty

 
[17]
S kvalitní dětskou basketbalovou obuví si vaši nejmenší hru maximálně užijí a získají správnou sportovní průpravu do života. Pěstuj lásku k basketbalu u svých dětí k už od útlého věku!

Dětská basketbalová obuv adidas pro malé sportovce

Pořiď své budoucí basketbalové hvězdě kvalitní dětskou basketbalovou obuv adidas. Basketbalové boty adidas jsou odolné. Byly navrženy na celodenní hraní na různé typy hřišť. Určitě ti přijde vhod široká nabídka dětské obuvi na basketbal. Určitě tak najdete boty, které budou vyhovovat jak levelem komfortu, tak stylem a barvami, které teď tvého malého basketbalistu nejvíce osloví.

Basketbalová obuv pro děti musí být kvalitní i stylová

Svým malým basketbalistům tu můžeš koupit například obuv inspirovanou jejich basketbalovými idoly. Takovou basketbalovou obuv pro děti budou chtít nosit nejen na hřiště! Pěstuj v nich lásku k pohybu už odmala! Kvalitní podešev, přilnavá podrážka i lehká konstrukce, která dovoluje rychlé ladné pohyby, jsou samozřejmostí. Dětská basketbalová obuv byla vytvořena tak, aby podporovala snadný a příjemný pohyb po hřišti i mimo něj. Na výběr jsou různé barvy, obrázky a styly. Boty v nabídce jsou krásné a věříme, že svému drobečkovi snadno nějaké vybereš.

Vytvořeno pro specifické potřeby dětí

Udělej radost basketbalovou obuví speciálně navrženou pro děti. Pomoz svým nejmenším příjemně a snadno hrát a vypadat u toho co nejlépe v našich dětských basketbalových botách vyrobených přímo na pohyb po hřišti. Jen ať si hrají s lehkostí jim vlastní. Bez zbytečných starostí, bez diskomfortu a různých nepříjemných pocitů. Ať poznají, jaké to je hrát s kvalitní obuví inspirovanou ostřílenými hráči. Vyber jim takovou barvu a styl, jaké jim vyhovují, a podpoř je v jejich nové oblíbené aktivitě. Podporovat v nich radost z pohybu je zásadní a vrátí se vám všem i s úroky. Boty jsou dobře odpružené, podrážky skvěle přilnavé k povrchu hřiště, což jim umožní snadno změnit směr i soustředit se na to, aby míč propadl košem. Ať zažijí radost z úspěchu a naprosté pohodlí, které jim hru usnadní.