alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Chlapecké košile

 
[183]
1 / 4
Strana:z 4

Chlapecké košile pro vašeho malého rošťáka

Především malé děti potřebují zásobu oblečení, které vydrží jejich dlouhé hry i dovádění. Chlapecké košile by přitom měly mít v šatníku každého malého kluka své čestné místo, aby mohl neustále sahat po čistých. Košile pro chlapce adidas jsou zhotoveny z kvalitních a příjemných materiálů, které si vaše děti zamilují. Perfektně sedí, nikde neškrtí a slibují proto skvělý komfort při nošení. Jsou měkké a pohodlné - přesně tak, jak to mají malé děti nejradši. V nabídce najdete jak nestárnoucí klasiky, které se těší velké oblibě již po mnoho let, tak i limitované kousky s nejrůznějšími vzory. Díky široké nabídce můžete neustále objevovat nové. 

Chlapecké košile se hodí do školy i pro volný čas

Klasické chlapecké košile ocení vaše děti celoročně. Zatímco v létě si vystačí jen v košili a kalhotech, v chladnějších měsících poté jen stačí, aby navíc přidali mikinu a bundu. Všechny kousky jsou přitom zhotoveny tak, aby dokonale vyhovovaly dětskému tělu, byly pohodlné a nikde nepřekážely. Jednoduché sportovní provedení ocení chlapci nejrůznějšího věku, kteří si potrpí na pěkném a zároveň minimalistickém oblečení. K dispozici je přitom řada velikostí, mezi kterými můžete vybírat. Některé kousky jsou spíše sportovní, jiné elegantnější a hodí se pro formálnější příležitosti, jako je například dětská návštěva divadla nebo třeba oslava narozenin. Ať už se váš chlapec věnuje čemukoliv, chlapecká košile adidas jej nebude nijak limitovat, bude mu pomáhat v dosažení jeho vytyčených cílů a pomůže mu splnit jeho sny.

Jednoduché chlapecké košile, případně se vzorem

Chlapecké košile mohou být klasicky černé, bílé, ale také barevné. Záleží jen na vás a vašem dítěti, čemu dáváte přednost. Mnoho kousků typické adidas logo, díky kterému se z obyčejné košile stává neobyčejná. Volný střih košile dopřeje dítěti pohodlí a volný pohyb, aniž by jej jakýmkoliv způsobem omezovalo. Prohlédněte si aktuální nabídku chlapeckých košil a vyberte si mezi nimi kousek, který si vaše dítě oblíbí.