alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Španělské fotbalové dresy

 
[73]
Originals Purpurová Boty GazelleOriginals Purpurová Boty Gazelle

Boty Gazelle

Originals

1 / 2
Strana:z 2

PODPOŘ GIGANTY SVĚTOVÉHO FOTBALU

Málokterý evropský fotbalový tým zazářil tak jasně jako španělská reprezentace. Španělsko si vydobylo své místo v knize rekordů tím, že je jediným mezinárodním týmem, který vyhrál tři velké tituly po sobě – v letech 2008 a 2012 vyhrálo mistrovství Evropy a v roce 2010 mistrovství světa. Během této doby také zaznamenali sérii 35 po sobě jdoucích zápasů bez porážky, což týmu vyneslo místo mezi nejlepšími fotbalovými týmy všech dob. Ty i tvoje rodina můžete vzdát hold tomuto týmu v oficiálním španělském dresu, který se dodává v různých velikostech pro muže, ženy i děti.

VYROBENO PRO VÍTĚZSTVÍ

Barevné provedení španělských fotbalových dresů vzdává hold kreativnímu stylu hry španělského fotbalu, symbolům této země a jejím úspěchům na mezinárodní fotbalové scéně. Jejich barvami jsou vínová, červená, zlatá a bílá. Dresy Španělska od adidas jsou navíc vyrobeny z pohodlných, vlhkost pohlcujících materiálů, které ti pomohou zůstat na vrcholu sil i v horku. Na oficiálních španělských dresech, které nosí hráči při zápase, je použita tkanina HEAT.RDY, která je vysoce savá a udrží tě v suchu i za horkých letních dnů při intenzivním tréninku. Španělské fotbalové dresy pro fanoušky mají pohodlný volný střih a jsou vyrobené z materiálu AEROREADY, který také absorbuje vlhkost. Trička můžeš doplnit sladěnými šortkami a za chladnějšího počasí obléknout měkké a hřejivé tepláky a bundy.

VYRAZ DO SVĚTA VE ŠPANĚLSKÉM DRESU

Podporu trojnásobným evropským šampionům můžeš vyjádřit tím, že vyrazíš ve španělském fotbalovém dresu na zápas, nebo si ho oblékneš v pohodlí svého domova. Vybírej z oficiálních fotbalových dresů Španělska, španělských dresů pro fanoušky, oblečení na trénink, volnočasového oblečení inspirovaného tímto týmem a z dalších modelů a doplňků. Jsou ozdobené oficiálním týmovým znakem a stylovými detaily adidas, jako jsou tři pruhy a znak trojlístku. Vylaď si svůj španělský fotbalový dres ještě dnes a nos ho podle svého.