alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
logo

TVŮJ MÍČ PRO MISTROVSTVÍ SVĚTA

Míče pro MS ve fotbale

 
[12]
Zápasové a tréninkové míče FIFA World Cup™, aby tvoje hra neměla chybu. Vystup z řady a nenech nic náhodě. Tvoje fotbalová cesta za rychlostí a přesností začíná tady.

TVŮJ MÍČ PRO MISTROVSTVÍ SVĚTA

Oficiální zápasový míč FIFA Women's World Cup 2023™ se inspiroval přírodou. Tento bezešvý míč adidas Oceaunz pro se inspiroval řekami a pobřežími Nového Zélandu a Austrálie. Zdobí ho grafika s motivem vln a kultovní detaily, které oslavují jedinečné spojení země a oceánu.

Míč pro MS ve fotbale není jen tak nějaký míč

Skvělý fotbal se neobejde bez skvělých hráčů. Nejsou to ale jen oni, koho fascinovaně sledujeme na zápasech, protože náš pohled přitahuje ten kulatý předmět. Jeho pohyb rozhoduje o všem. O vítězi, o poraženém, o tom, jestli bude zápas podívaná pro fajnšmekry.

Vydej se na svoji fotbalovou cestu a užij si fotbal po svém

Vyber si z kolekce adidas pro mistrovství světa ve fotbale špičkový míč na trénink nebo na zápasy a posuň se dál. Fantastický design s logem FIFA World Cup™ inspirovaný plachetnicemi láká k dalekým cestám a vysoká odolnost míče zaručí, že tě na této cestě nebude nic zdržovat. Vybrat si můžeš bezešvou konstrukci i míče s šitým pláštěm, pro zimní období pak můžeš sáhnout po speciálním designu. Butylová duše se hned tak nevyfoukne, takže se při hře nemusíš rozptylovat, a promyšlená povrchová textura zvyšuje ovladatelnost míče a přesnost přihrávek. Ať už hraješ ve svém klubu nebo s kamarády na plácku za domem, adidas nabízí míč pro každého a každý se na něj může spolehnout.