alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Cyklistické brýle

 
[11]
V nabídce adidas nalezneš různé druhy brýlí pro ochranu tvých očí třeba při sportu. Můžeš si vybrat i cyklistické brýle. Každý si může koupit cyklistické brýle od adidas pohodlně online.

Cyklistické brýle od adidas ochrání tvoje oči

Je pro tebe cyklistika náročným sportem, který od tebe vyžaduje maximální výkon? Nebo jezdíš na kole na výlety či do práce, a užíváš si ve volném čase cyklistiku pro radost? Cyklistické brýle od adidas ti pomohou ochránit oči v různých podmínkách. Oči je zapotřebí chránit nejen proti slunci, ale třeba i před odlétajícím štěrkem a prachem nebo před větrem. Cyklistické brýle adidas jsou dostupné v různých barvách a zabarveních. Jsou mimořádně lehké, mají protiskluzové stranice a pružné obruby. Díky tomu ochrání tvoje oči v každém počasí i v mimořádně těžkých podmínkách.

Nastavitelné a lehké cyklistické brýle od adidas pro každého

Pokud si užíváš cyklistiku po celý rok v každém počasí a v každých podmínkách, určitě oceníš mimořádné lehké a kvalitní cyklistické brýle od adidas. Kvalitní cyklistické brýle můžeš nosit nejen při cestách na kole, ale i při ostatních sportovních aktivitách. Brýle mají pružné obruby a přilnavé stranice. Cyklistické brýle mohou mít nastavitelná sedla pro každý tvar nosu. Díky tomu ti budou vždy skvěle sedět a nespadnou. Mimořádně lehké čočky vyrobené z polykarbonátu poskytnou vynikající viditelnost v každém počasí a podmínkách. Zároveň chrání tvoje oči a také pomáhají předcházet únavě.

Cyklistické brýle nechrání oči jen proti slunci

Cyklistické brýle nejsou pouze sluneční brýle. Velmi efektivně chrání oči i před poraněním třeba od odlétajícího štěrku a kamínků, před prachem, ale i před větrem. Zejména v náročných terénech nebo na silnici je důležité chránit si zrak. Cyklistické brýle od adidas jsou vyráběné z takových materiálů, že ti poskytnou ochranu v každém prostředí. Čočky mohou být vyrobeny z lehkého polykarbonátu a jsou snadno vyměnitelné. Tyto čočky se také rychle přizpůsobují změnám světla. Brýle mohou mít ventilační systém, a tak zaručí viditelnost v každých podmínkách. Rám může mít ochranu proti potu a zároveň také může být vyměnitelný.