alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Sportovní brýle

 
[18]

Udělejte si jasno se sportovními brýlemi adidas

Mají výrazný nadčasový design a vytříbený styl. Díky nim si můžete vychutnat oblíbený sport i objevování nových míst. Jsou lehké a pohodlné, proto si vůbec neuvědomíte, že je máte na nose. Nejnovější technologie použité při výrobě nikdy nezklamou, navíc souzní s naším přístupem preferujícím minimalizaci plastů a důraz na ochranu životního prostředí.

S těmito brýlemi vás zaplaví vlna endorfinů

Při výrobě čoček jsme kladli důraz na ochranu oči a předchází jejich únavě. Jsou polykarbonátové, mimořádně lehké, rychle vyměnitelné, umožňují ostré vidění za slunného i zataženého počasí. Fotochromatický filtr se hravě přizpůsobí různým variacím světla, pomáhá filtrovat UV záření a zlepšuje vizuální kontrast. Tím zaručuje přirozené barvy a maximální periferní vidění. Všechny druhy čoček v brýlích se 3-Stripes jsou variabilní a hravě vyměnitelné. Samozřejmou součástí brýlí jsou protiskluzové stranice, mnohdy s barevnými smaltovanými detaily na koncovkách. Díky jejich nastavitelnosti je lze přizpůsobit tak, aby skvěle seděly. Příjemným doplňkem základního vybavení jsou také flexibilní gumové koncovky. Nastavitelná sedla zaručují, že brýle skvěle padnou na každý tvar nosu, navíc poskytnou jasný výhled, čímž umožní plné soustředění na aktuálně prováděnou aktivitu. Obruby jsou lehké, z materiálů primárně respektujících sportovní použití. Pro fajnšmekry existují i modely s laserem gravírovaným logem adidas.

Naší vizí je spolehlivost a každodenní využití brýlí

Samozřejmostí je ventilační systém s přiměřeným množstvím otvorů zaručujících nezamlžování čoček, společně s vyměnitelným rámem chránícím oči před potem. Pestrá škála barev i velikostí brýlí zaručuje, že si vybere opravdu každý. Ať milujete spurt v cílové rovince svého oblíbeného závodu, servis na vítězství v beachvolejbalovém utkání, zahráváte eso znamenající vítězství nad neoblíbeným protihráčem, případně sjíždíte milovaný svah v Alpách. Na lyžaře totiž nezapomínáme a mimo jiné jim poskytujeme obal na brýle obohacený mikrovlákny. Uvidíte, že při přebírání trofejí se vás budou všichni soupeři ptát, kde jste tyto brýle sehnali.