alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Oblečení na kolo

 
[86]
Cena
636 Kč - 5 299 Kč
6365299
1 / 2
Strana:z 2

Oblečení na kolo co tě udrží v sedle

Miluješ cyklistické výlety i za hranice všedních možností? Pak víc než kdokoliv jiný budeš potřebovat kvalitní oděv na kolo. Cyklistické oděvy adidas vynikají v nejdůležitějších aspektech pro perfektní zážitek z jízdy. Oblečení na kolo musí totiž vždy naprosto přesně sednout a kopírovat křivky tvého těla. Přilnavý materiál musí držet na kůži a to tak, aby nedocházelo k nepříjemnému tření. Výběr správného cyklistického  oblečení se projeví takřka ihned a může změnit i dříve nepříjemné trasy v neskutečný sportovní zážitek. Rozhodně proto nepodceň přípravu a začni vybírat oděv na kolo nejlépe ještě před sezónou. 

Pohodlí na sedle ve správném cyklistickém oděvu

Oblečení na kolo musíš vždy vybírat na základě intenzity tvého ježdění a také podmínek, ve kterých se nejčastěji pohybuješ. Díky tomu ti dopomůže nejen k lepším výkonům, ale obecně vylepší kvalitu a zážitek z celého výletu. Rozhodně nemusíš být profesionální jezdec, abys pozitivní vliv ucítil. Oděv na kolo obecně přispívá k lepšímu odvádění potu, podrží svaly v plné funkci, odlehčí zádům napětí a změkčí polstrováním posez. Když se všechny tyto atributy dají dohromady, pomohou ti dosáhnout mnohem vyšších výkonů - dojedeš dál, zvládneš větší převýšení a nakonec nebudeš ani příliš rozlámaný. 

Správný výběr střihu jako půlka úspěchu

Cyklistické oděvy adidas nabízí tři úrovně střihů pro obě pohlaví. Pokud patříš do řad cyklistů, kteří jezdí závodně, pak využiješ střih RacePlus. Je vytvořen ve speciálním aerodynamickém designu s velmi propracovanými kompresními vlastnostmi, díky čemuž ti umožní jet jako blesk. Střih Race pak ocení především častější jezdci, co na kole sedí poměrně často v rámci tréninku. Pokud plánuješ trávit v sedle celé hodiny, tento na vytrvalost orientovaný dres bude správnou volbou. Poslední střih Sport je pro občasné jezdce. Zde se klade důraz především na pohodlí. Výběr správného střihu bike oblečení závisí primárně na tom, jak moc vážně to s cyklistikou myslíš. Proto se zamysli, vyber svého favorita a vzhůru do sedel.