alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Sálové boty na fotbal

 
[61]
1 / 2
Strana:z 2

Sálové boty na fotbal adidas zrychlí vaši hru

Když počasí nedovolí zahrát si fotbal venku na hřišti, musí se fotbalisté spokojit s hrou v hale. Sálové kopačky adidas jsou pro ně první a jasnou volbou, pokud hledají obuv s nízkou hmotností, která je neomezuje v pohybu a umožňuje jim zrychlit hru přesně podle momentální potřeby.

Sálové kopačky adidas lehce přilnou k povrchu

Při výběru nových sálových kopaček je třeba sledovat, jak kvalitní podešev boty mají a jaká je její přilnavost. Sálové boty na fotbal adidas nabízejí hráčům prvotřídní kvalitu, pevnost i pružnost. Odpružená mezipodešev zase vrátí vynaloženou energii zpět do hry. Textilní svršek parádně obebne chodidlo, tím ho zpevní a ještě připraví dostatečnou plochu pro zpracování a kontakt s míčem. Díky ní hráči získají výhodu nad svým soupeřem, rychleji zpracují míč a odehrají jej přesněji. Sálové kopačky adidas vyrábí v mnoha barevných kombinacích, přeci jen u fotbalistů jsou boty tím nejvýraznějším rozlišovacím prvkem, a proto chce každý hráč na hřišti na sebe upozornit. Některým se to daří díky jejich herním výkonům, jiným zase prostřednictvím výrazných prvků a doplňků.

Když chcete být při sportu elegantní, vyberte si značku adidas

Světový výrobce sportovního oblečení, obuvi a doplňků adidas snoubí ve svých kolekcích sportovního oblečení funkčnost, modernost, styl a eleganci. Nejinak je tomu u sálových bot na fotbal, které na první pohled vypadají jako streetové boty k džínům nebo kraťasům. Vyznačují se elegancí a velmi moderním designem. Skrývají však v sobě řadu užitečných funkcí, které při hře oceníte. Všechny sálové boty na fotbal adidas zdobí znaky charakteristické pro tohoto výrobce sportovního oblečení a obuvi, tedy ikonické 3-Stripes po obou stranách boty, oblíbené logo a Trefoil umístěné na obvyklých místech. Některé modely mají vyšší střih, aby dokázaly ochránit i kotníky, na jejichž poranění fotbalisté velmi často trpí. Tkaničky důkladně upevní botu na chodidle a ještě se postarají o estetický vzhled.