alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Lisokolíky

 
[13]

Lisokolíky - skvělý kompromis pro všechny druhy povrchů

Jednou hrajete na zpevněném povrchu, jindy vám počasí nepřeje a fotbalové hřiště je celé mokré. Jak v takovém případě najít ideální obuv? Vsaďte na lisokolíky. Tyto kopačky jsou navrženy tak, aby kombinovaly přednosti obou variant, tedy kolíků i lisovek. Maximálně vás proto podrží při každé hře a vy se díky nim budete moct naplno věnovat obraně nebo útoku na soupeřovu branku. Jsou zkrátka navrženy tak, aby byly nanejvýš univerzální a vy se nemuseli zdlouhavě rozhodovat o tom, jaké boty si na zápas obujete. 

Kopačky lisokolíky vám umožní rychlou a obratnou hru

Kopačky lisokolíky jsou navrženy tak, aby podpořily vaše pohodlí. Jejich konstrukce nahrává tomu, že se budete moct na hřišti obratně pohybovat a jen tak vás něco nezaskočí. Jejich univerzální podešev je příjemná na chodidlech a umožňuje dobrou práci s míčem na tvrdém i měkkém povrchu.Některé modely navíc disponují rozšířenou kontaktní zónou, díky čemuž budete moct každý míč mnohem lépe a efektivněji zpracovat. Pečlivě navržená konstrukce spolehlivě zpevní váš kotník i celé chodidlo a zároveň vám dopřeje maximální volnost pohybu po hřišti. Jednotlivé modely zkrátka a jednoduše skvěle kombinují stabilitu a pružnost, a vy budete moct v kopačkách objevovat zcela novou úroveň rychlosti mezi protihráči. Navíc se jednoduše obouvají a na svém místě drží buď díky svému kompresnímu provedení, nebo přítomným tkaničkám. Kvalitní zpracování se postará o příjemné nošení i při náročném tréninku.

Pořiďte si lisokolíky se stylovým designem

Lisokolíky rozhodně nemusí být nudné, a o těch od adidas to platí dvojnásob. V této kategorii totiž najdete jak kopačky v minimalistickém designu, tak i ty, u kterých se návrháři vyřádili. Díky tomu si je můžete snadno zkombinovat s vaším dresem a vytvořit tak sportovní outfit, ve kterém dáte vítěznou branku a budete skórovat. Přítomný motiv 3-Stripes se přitom postará o to, že budete na hřišti opravdu vidět.