alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Kopačky AG

 
[5]
Umělý trávník je teplejší a drsnější než přírodní trávník. Abychom to vykompenzovali, má podešev AG více kolíků, aby se kopačky nezasekávaly do trávníku. Kromě lepšího rozložení váhy a tlaku na nohu tak zaručují i optimální přilnavost na dlouhém syntetickém povrchu.

Buď nejrychlejší v pružných kopačkách na umělý trávník

Využij každé příležitosti být lepší. Kopačky na umělý trávník adidas ti pomohou dosáhnout těch nejvyšších cílů. Připrav se přijmout každou výzvu, Zažij maximální pohodlí při hře na umělém trávníku a nechej všechny své protihráče daleko za sebou. Kopačky na umělý trávník zlepší tvůj cit pro míč a ty v nich budeš rychlý jako vítr. Jsou totiž navržené tak, aby ti pomohly dosáhnout toho nejvyššího tempa. 

Kopačky na umělý trávník adidas Astro jsou navržené pro ty nejlepší hráče

V nabídce jsou kopačky na umělý trénink pro muže, ženy i děti. Navíc můžeš volit z mnoha barevných variant a podtrhnout tak svou originální osobnost. Všechny kopačky adidas sedí dokonale. Prvek Tension Tape a měkký svršek ze syntetického materiálu se unikátně přizpůsobí tvaru tvých chodidel, takže ti kopačky vždy skvěle padnou. Pružné kopačky na umělý trávník mají strečový svršek, který zpevní tvou nohu. Speciální konstrukce a lehký materiál ti poskytnou mimořádnou stabilitu a bezpečí, až se poženeš do útoku. Zároveň ti kopačky adidas Astro umožní maximální volnost pohybu. Ukaž, co v tobě je a nandej to svým protihráčům! Jestli máš chuť probojovat se až na stupně vítězů, tyto kopačky jsou pro tebe to pravé.

Obuj si cool kopačky adidas a překvap své soupeře hbitými manévry 

Můžeš se spolehnout na prvotřídní materiál a kvalitu legendárních kopaček adidas. Strečový jazyk usnadňuje přezouvání boty a podešev z TPU ti u kopaček na umělý trávník zaručí maximální pohodlí. Kolíky jsou efektivně tvarované a uspořádané, aby tě podpořily ve hbitých manévrech na umělém povrchu. Překonej očekávání svého okolí. Nezáleží na tom, jestli hraješ pro potěšení nebo jsi profesionální hráč. Kopačky na umělý trávník adidas Astro zlepší tvůj výkon bez ohledu na to, kolik máš natrénováno. Díky jejich designu budeš za hvězdu za všech okolností. Navíc budeš mít v kopačkách na umělý trávník božský komfort a můžeš se tak plně soustředit na každý kop.