alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Kopačky turfy

 
[40]

Kopačky turfy od značky adidas

V katalogu adidas je možné vybírat hned z desítek různých modelů kopaček, a to také podle toho, na jaký povrch je jejich využití nejdůležitější pro nejvyšší možné výkony. Pro případ hraní na umělém povrchu je důležité se zaměřit na kopačky turfy, jejichž výběr je možné najít v katalog adidas. Turfy mají speciální úpravu podrážky a celkové konstrukce boty, díky které jsou ideální právě na umělé trávníky, na kterých poskytují extra stabilitu a díky tomu tak zvyšují sebevědomí hráče a jeho důvěru ve vlastních schopnosti a výkon, které je možné s těmito kopačkami ještě zvýšit.

Turfy fotbalové kopačky a jejich výhody

Turfy fotbalové kopačky mají pro hráče mnoho výhod, zejména při jejich využití na umělém trávníků a jejich rozšíření o speciálně vyvíjené adidas technologie, které v jiných kopačkách není možné najít. Podešev pro tyto turfy je navržena speciálně pro využití na umělém trávníku, je vyrobena ze speciální patentované gumy s výstupky pro pohodlnou, bezpečnou a efektivní hru na tomto druhu povrchu. Díky měkké a pružné špičce pro kopačky turfy je možné tlumit nárazy při kontaktu s míčem během hry a hráče tak nic nepřekvapí ani nezastaví. Mezipodešev kopaček dodává na lehkém odpružení pro extra energii, která během fotbalu tolik potřebná.

Stylové turfy adidas v mnoha barvách

Turfy fotbalové kopačky je možné v katalogu adidas vybírat z mnoha stylů, unikátních pro značku adidas a inspirovaných předními fotbalovými kluby světa. Kožený svršek a gumové prvky pro kopačky turfy dodávají na odpružení, udržují nohy v bezpečí a pohodlí a poskytují podporu pro extra výkon, zároveň jsou však vyráběny v mnoha stylech a barevných provedeních, doplněné o typické prvky značky adidas, jako jsou Trefoil nebo 3-Stripes. Je možné najít turfy inspirované předními fotbalovými týmy nebo unikátní kombinace a designy, které je možné sladit s ostatní fotbalovou výbavou. Barevné kombinace jsou bohaté, pastelové, klasické nebo dokonce extravagantní, vybere si zde každý.