alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Kopačky turfy

 
[32]
Na umělém trávníku lze hrát pouze s kvalitními kopačkami. Gumová podešev s mnoha menšími výstupky a kolíky ti zaručí přilnavost ve všech směrech a poskytne ti stabilitu.
Kopačky Predator Mutator 20.3 Laceless Turf
Kopačky Predator Mutator 20.3 Low Turf
GAMEMODE TF J
Kopačky X Speedportal.3 Turf
Kopačky Copa Sense.3 Laceless Turf
Kopačky Predator Edge.3 Laceless Turf
Kopačky X Speedportal.3 Laceless Turf
GAMEMODE TF J
Kopačky X Ghosted.3 Turf
Kopačky Gamemode Turf
Kopačky Gamemode Turf
Kopačky X Speedportal Messi.3 Turf
Kopačky X Speedflow.3 Turf
Kopačky X Speedportal.3 Laceless Turf
Kopačky Kaiser 5 Team
Kopačky Predator Edge.3 Turf
Kopačky X Speedportal.1 Turf
Kopačky Copa Sense.3 Turf
Kopačky Predator Edge.3 Turf
Kopačky Copa Sense.3 Turf
Kopačky Predator Edge.3 Turf
Kopačky Copa Sense.3 Turf
Boty Mundial Team
Kopačky Predator Mutator 20.3 Turf
Kopačky Nemeziz .3 Turf
Kopačky Nemeziz .3 Turf
Kopačky Predator Edge.3 Laceless Turf

Kopačky turfy od značky adidas

V katalogu adidas je možné vybírat hned z desítek různých modelů kopaček, a to také podle toho, na jaký povrch je jejich využití nejdůležitější pro nejvyšší možné výkony. Pro případ hraní na umělém povrchu je důležité se zaměřit na kopačky turfy, jejichž výběr je možné najít v katalog adidas. Turfy mají speciální úpravu podrážky a celkové konstrukce boty, díky které jsou ideální právě na umělé trávníky, na kterých poskytují extra stabilitu a díky tomu tak zvyšují sebevědomí hráče a jeho důvěru ve vlastních schopnosti a výkon, které je možné s těmito kopačkami ještě zvýšit.

Turfy fotbalové kopačky a jejich výhody

Turfy fotbalové kopačky mají pro hráče mnoho výhod, zejména při jejich využití na umělém trávníků a jejich rozšíření o speciálně vyvíjené adidas technologie, které v jiných kopačkách není možné najít. Podešev pro tyto turfy je navržena speciálně pro využití na umělém trávníku, je vyrobena ze speciální patentované gumy s výstupky pro pohodlnou, bezpečnou a efektivní hru na tomto druhu povrchu. Díky měkké a pružné špičce pro kopačky turfy je možné tlumit nárazy při kontaktu s míčem během hry a hráče tak nic nepřekvapí ani nezastaví. Mezipodešev kopaček dodává na lehkém odpružení pro extra energii, která během fotbalu tolik potřebná.

Stylové turfy adidas v mnoha barvách

Turfy fotbalové kopačky je možné v katalogu adidas vybírat z mnoha stylů, unikátních pro značku adidas a inspirovaných předními fotbalovými kluby světa. Kožený svršek a gumové prvky pro kopačky turfy dodávají na odpružení, udržují nohy v bezpečí a pohodlí a poskytují podporu pro extra výkon, zároveň jsou však vyráběny v mnoha stylech a barevných provedeních, doplněné o typické prvky značky adidas, jako jsou Trefoil nebo 3-Stripes. Je možné najít turfy inspirované předními fotbalovými týmy nebo unikátní kombinace a designy, které je možné sladit s ostatní fotbalovou výbavou. Barevné kombinace jsou bohaté, pastelové, klasické nebo dokonce extravagantní, vybere si zde každý.