alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Kolíkové kopačky

 
[33]

Kolíkové kopačky vás skvěle podrží na měkkém povrchu

Pořiďte si kolíkové kopačky, které vám umožní dosáhnout precizní práce na každém měkkém povrchu. Jednotlivé modely jsou speciálně navrženy tak, aby vám poskytly pohodlí, a vy jste s nimi zároveň získali maximální kontrolu nad míčem. Díky nim nedáte svým soupeřům žádnou šanci a každý přihraný míč zpracujete s maximální možnou přesností. Podpoří váš výkon, abyste mohli poskytnout špičkovou obranu nebo se pustit do dravého útoku na soupeřovu bránu. 

Kolíky adidas jsou navrženy pro pružnou hru 

Pružné kolíky adidas jsou speciálně navrženy tak, aby vás nijak neomezovaly při hře. Díky tomu bude každá vaše hra rychlá a pružná. Kolíkové kopačky adidas zpravidla disponují strečovým svrškem, který vám zpevní nohu a zároveň vás v průběhu hry nebude nijak limitovat. S kopačkami získáte jistotu na každém měkkém povrchu. Jejich konstrukce se přizpůsobí tvaru vašeho chodidla, díky čemuž vám vždy skvěle padnou. Speciální stélka umožňuje rychlý pohyb po hřišti a rozšířená kontaktní zóna se postará o lepší manipulaci s míčem. Navíc si nebudete muset dělat starosti se zdlouhavým nazouváním. Mnohé modely jsou vybaveny strečovou páskou u límce, která vám usnadní jejich nazutí. Použitá pružná dělená podešev se navíc dokonale přizpůsobí všem vašim manévrům na měkkém povrchu a vy se budete moct naplno ponořit do hry. Kolíkové kopačky vám umožní naplno ukázat, co ve vás opravdu je.

Zkombinujte je se svým fotbalovým oblečením

Kolíky adidas jsou k dispozici v mnoha různých barevných provedeních. Díky tomu je můžete jednoduše zkombinovat s vaším fotbalovým oblečením, abyste byli na hřišti dobře vidět. Jednotlivé kousky jsou navrhovány podle posledních trendů, díky čemuž maximálně podpoří váš styl. A co nesmí chybět? No přece typický motiv 3-Stripes, případně i logo adidas, které se na kopačkách perfektně vyjímá. Prohlédněte si aktuální nabídku a vyberte si kolíky, které budou nejvíce odpovídat vašemu vkusu.