alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Kopačky kolíky

 
[16]

Kopačky kolíky v mnoha provedeních

Ideální na měkký povrch, vyrobené z předních materiálů a dostupné v mnoha unikátních stylech značky adidas, jsou kopačky kolíky ve stylu profesionálních sportovců, které je nyní možné najít v katalogu značky adidas. Správná výbava, která skvěle padne fotbalistům každého věku a pohlaví na nohy poskytuje nejen důležité pohodlí, ale také podporuje výkon. Díky kombinaci kvalitních a patentovaných materiálů, složení, aerodynamiky a technologií adidas dostanou tyto kopačky z každého maximum, nebo to alespoň podpoří. Během tréninku nebo zápasu tak můžete zazářit, a to nejen výkony, ale také unikátním a moderním vzhledem.

Kolíkové kopačky a jejich technologie

Patentované technologie značky adidas jsou neustále zdokonalovány za účelem toho nejvyššího výkonu. Pro kolíkové kopačky to znamená hned několik prvků, tím prvním z nich je klokaní kůže, unikátní materiál, který se nachází ve špičce kopačky disponuje límečkem a díky tomu poskytuje extra odpružení – přesně ten kousek energie navíc pro každého hráče. Díky svému unikátním stylu a výrobě je tento druh kopaček ideální pro měkké povrchy, k tomu přispívá například strečový límec a prvky vyrobené z měkké pěny, které dodávají na ladném a lehkém, ale také rychlém pohybu na měkkém povrchu.

Najděte ty nejlepší kopačky na míru

Kolíkové kopačky je možné v katalogu adidas najít v mnoha stylech, barevných provedeních a s mnoha designovými prvky, které dodávají na unikátním vzhledu značce. Je možné najít červené, modré, bílé, černé a mnohé další kombinace. Chcete moderní, klasický nebo futuristický vzhled, to všechny kopačky kolíky adidas nabízejí. Je možné ukázat své barvy a kombinovat s dresy, ponožkami a dalšími doplňky pro dokonalý a stylový vzhled, tomu nechybí ani Trefoil nebo 3-Stripes, tedy tradiční doplnění značky, které není možné zaměnit. Podešev, která je součástí těchto kopaček dodává na skvělé pohyblivosti, měkké materiály na odpružení. Ukažte své nejvyšší výkony.