alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Bežecké ponožky

 
[37]

V běžeckých ponožkách si užiješ nejen chůzi, pohyb a sport, ale i  obuv, svá chodidla a pocit bezpečí s ekologickým výrobkem, který pečuje o tvé zdraví.

Základem obuvi je běžecká ponožka

V žádných teniskách se necítíme pohodlně, když nemáme ty správné ponožky. Obzvlášť, když víme, že se budeme věnovat právě sportu, či jiné fyzicky náročné činnosti. A proto je důležité mít správnou sportovní výbavu, abychom si nezadělaly, v tomto případě, na mozolech, puchýřích a dalších nepříjemnostech. Běžecké ponožky musí pevně držet a nesklouznout z paty, když si zrovna běžíme pro výhru. Musí také dobře větrat, abychom si nezničli obuv zbytečnou plísní. A také musí pořádně ladit nejen k pokožce svojí hebkostí, ale i s obuví, kde by něměly být například černé ponožky v bílé obuvi a vice versa.

Ponožka s vlastnostmi kvalitní obuvi

Ponožka je jakousi obuví z několika procent. Naše běžecké ponožky splňují i to, co by měly splňovat správné boty, tudíž kompresi, prodyšnost, odolnost, ale i pevnost. Tím máme na mysli, že se zdravě postarají o tvá chodidla. Zatímco obuv se o to stará až mechanicky, pak běžecké ponožky si užívají funkci jakési směrnice. Přilnou krásně k pokožce, kde projeví svoji hebkost, ale i pevnost. Zpěvní klenbu, netlačí, nezanechávají otisky, ale nenechají tě ve štychu ani při útěku od problémů.

Dlouhý či krátký komfort je o délce, ne trvání

Ponožky všech délek a barev najdeš na stránkách běžeckých ponožek a můžeš si povšimnout určité popularity i u podkolenek na běhání. Jsou především pohodlnými v obuvi se zvýšeným krytím, aby tě nic netlačilo a zbytečně netřelo. Vyrábíme mnohdy z recyklovaného polyesteru, takže se s námi nejen hýbe pohodlně a kvalitně, ale zachraňuješ tak i svět. S polstrováním u paty a zesílením na stejném místě a na špičce si budeš moci dovolit více pohybu. Zatímco kotníkové modely jen letmo vykukují z kotníkových tenisek, běžecké podkolenky si ládují ve zpevnění a designu, který je pro změnu pořádně vidět.