alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dámské běžecké kraťasy

 
[60]
1 / 2
Strana:z 2

Dámské běžecké kraťasy, pro maraton i do posilovny 

Každá sportovní aktivita si mnohokrát vyžaduje speciální sportovní oblečení, ve kterém se budete cítit zcela pohodlně a které vás navíc může podpořit. Běžecké šortky dámské jsou ideální pro mnohé druhy sportovních a fyzických aktivit. Ideální jsou jak pro maratony nebo běžecké aktivity, tak do posilovny, venkovní cvičení nebo jakékoliv jiné aktivity. Dámské běžecké kraťasy vám musí skvěle padnout, dodat pohodlí, ale také styl do vašeho sportovního života. To vše můžete najít v katalogu adidas, kde najdete široký výběr pro dámské kraťasy na běhání. Ty můžete vybírat nejen podle aktivity, ale také podle materiálu nebo mnoha zajímavých designů. 

Pořiďte si perfektní dámské běžecké kraťasy adidas a běžecké šortky dámské 

Běžecké šortky dámské můžete pořídit například dle toho, na jakou sportovní aktivitu se chystáte. V katalogu adidas můžete najít široký výběr pro dámské běžecké kraťasy vyvinuté speciálně pro maraton. Tyto kraťasy jsou vyrobeny ze speciálního materiálu, který je savý a je díky tomu ideální pro náročné fyzické aktivity, jako je běh, vytrvalostní běh nebo maraton. Díky této tkanině vás šortky udrží v suchu a pomáhají chránit proti perspiraci během náročných aktivit. Je možné najít modely s nastavitelnou šňůrkou, díky které budou dámské běžecké šortky vždy krásně sedět.  

Dámské běžecké kraťasy adidas pro každý styl 

V katalogu adidas je pro vás vždy připraven různorodý výběr mnoha stylů pro běžecké šortky dámské. Mnohé modely jsou vybaveny reflexními prvky, ve stylové podobě 3-Stripes, díky kterým budete moci trénovat a běhat také v noci nebo ve zhoršené viditelnosti. Nikdo vás díky klasickým 3-Stripes nepřehlédne a dodají vám na stylu. Dámské běžecké kraťasy adidas jsou plné stylu, udržitelnost a výkonů, na které budete moci být hrdí. Ženy, kraťasy a běh, to je výherní kombinace kterou můžete oživit svůj šatník v mnoha barvách, od klasické černé, šedé nebo bílé, až po zářivější barvy jako jsou růžová, oranžová, modrá a mnohé další odstíny pro běžecké šortky dámské.