alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Běžecké Kraťasy

 
[99]
Zažijte nepřekonatelný komfort a výkon, který vám zajistí běžecké kraťasy adidas. Naše řada běžeckých kraťasů vyrobená s inovativními technologiemi, jako jsou AEROREADY a Climalite, zajišťuje, že zůstanete v suchu pohodlí a soustředěni na váš běh. V této kategorii najdete běžecké kraťasy, šortky i legíny různých stylů a střihů. vyberou muži, ženy i děti. Spolehněte se maximální volnost pohybu i perfektní savé vlastnosti. S běžeckými kraťasy adidas nekupujete jen kus oblečení, ale investujete do své běžecké cesty. Zažijte dokonalou kombinaci komfortu, výkonu a stylu. Vyberte si podle své výkonnosti i preferencí stylu, prozkoumejte celou řadu a najděte svého ideálního běžeckého společníka. Kromě skvělých funkčních vlastností, jako je odvádění potu od těla nebo prodyšnosti se spolehněte také na propracovaný design s logem adidas, díky kterému budete vždy nejlépe vypadající běžec na trati.
1 / 3
Strana:z 3

Běžecké kraťasy adidas jsou navrženy pro běžce každé úrovně

Běžecké kraťasy adidas jsou šité na míru běžcům, kteří požadují to nejlepší jak ve výkonu tak ve stylu. S pokročilými technologiemi látek a ergonomickým designem naše kraťasy vyhovují všem typům běžců, od začátečníků po maratonské veterány. Vybavené špičkovými technologiemi AEROREADY a Climalite od adidas naše běžecké kraťasy nabízejí výjimečnou správu vlhkosti. Tyto technologie odvádějí pot od vaší kůže, udržují vás v suchu a pohodlí během intenzivních běhů. Lehké a prodyšné materiály zajišťují maximální proudění vzduchu a poskytují chladivý efekt, když posouváte své limity.

Kraťasy na běhání rozmanitých stylů a designu

Naše běžecké kraťasy zahrnují různé styly a střihy, které vyhovují individuálním preferencím a běžeckým podmínkám. Od elegantních, těsně přiléhavých kraťasů pro aerodynamický výkon po volné, pohodlné styly pro dlouhé běhy. Kraťasy na běhání adidas poskytují vše. Živé barvy a vzory vám umožňují vyjádřit váš osobní styl a zároveň si užívat funkčnost špičkového běžeckého oblečení.

Udržitelnost a inovace pro vaše běhání

Výběr správných běžeckých kraťasů může zlepšit váš běžecký zážitek. Zvažte faktory jako délku vašich běhů, klima, ve kterém budete běhat, a vaše osobní preferenci stylu. V této kategorii najdete vše pro pohodlí, styl i výkon. adidas je také zavázán k udržitelnosti. Mnoho našich běžeckých kraťasů je vyrobeno z recyklovaných materiálů, čímž se snižuje dopad na životní prostředí, aniž by byla ohrožena kvalita nebo výkon. Tato iniciativa je součástí trvalé snahy adidas o ukončení plastového odpadu.