alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Tenisové kraťasy

 
[28]
Tenisové kraťasy vás budou podporovat při vaší hře. Strečový materiál se postará o volnost vašeho pohybu a speciální funkční materiály vás udrží v suchu. Do dostatečně hlubokých kapes poté snadno uložíte míčky na další podání.

Tenisové kraťasy podpoří volnost vašeho pohybu

Tenisové kraťasy vám usnadní rychlý a volný pohyb po celém kurtu. Jejich střih je totiž navržen tak, aby vás v ničem neomezoval a vy jste se mohli plně soustředit na každý odpal. U mnoha modelů v nabídce se můžete těšit na speciální materiál, který je navržen pro teplé počasí. I na rozpáleném kurtu vám proto bude příjemně. Kromě toho se adidas snaží zapojit z části recyklované materiály a tímto způsobem přispět k boji s plastovým odpadem. Jednotlivé modely používají ergonomicky navržený střih, který vám nebude nijak překážet. Naopak vás za všech okolností podpoří ve vaší hře, abyste si lépe poradili s vaším protihráčem.

Kraťasy na tenis kombinují vnitřní a vnější část

Kraťasy na tenis jsou zpravidla tvořeny dvěma vrstvami. Ta spodní těsně obepne vaše nohy, abyste dosáhli volnosti pohybu. Horní vrstva poté tu spodní překrývá a postará se o vaše pohodlí a vzdušnost. Použité technologie zároveň spolehlivě odvádí případnou vlhkost od těla a udrží vás v suchu za všech okolností. Díky tomu získáte pocit sebejistoty a budete se moct plně soustředit na daný trénink nebo důležitý zápas. Některé tenisové kraťasy dále používají speciální boční panely ze síťoviny, které zajistí komfort po teplotní stránce a umožní vašemu tělu dýchat.

Vyberte si kratší nebo dlouhé tenisové šortky

V této kategorii na vás čeká spousta šortek v různých střizích pro ženy i muže. Díky dostatečně hlubokým kapsám si do kraťasů můžete pohodlně uložit tenisové míčky pro další podání. Těšit se zároveň můžete na moderní a zároveň nadčasové designy v neutrálních i výrazných barvách. Dostatečně široká guma se jednoznačně zaslouží o vaše pohodlí i při opravdu dlouhém utkání a díky strečovým střihům se budete moct perfektně pohybovat dopředu, dozadu i do stran.