alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Tenisové ponožky

 
[3]
Vyberte si tenisové ponožky s vysokým podílem bavlny, které absorbují vlhkost. Polstrování od špičky až k patě se zaslouží o vaše pohodlí. Hladký šev u prstů se postará o perfektní přiléhavost k vašim chodidlům.

Vyberte si tenisové ponožky, které vám zpříjemní zápas

Vybavte se kompletně na váš příští tenisový trénink nebo zápas. Jedním z důležitých prvků jsou tenisové ponožky, které jsou příjemné na dotek a spolehlivě absorbují veškerou vlhkost. V této kategorii na vás čeká množství kousků, které se liší svým střihem. Pořídit si proto můžete jak vysoké, tak i nízké ponožky, se kterými se pustíte do každé hry. Díky dostatečně široké gumě vás nebudou nijak škrtit a svazovat, a vy se budete moct naplno ponořit do každého vašeho odpalu. Vybrané modely disponují speciálním polstrováním od špičky až k patě, díky kterému vám poskytnou nevídané pohodlí. Přiléhavost poté zajišťuje hladký šev u prstů.

Vsaďte na ponožky na tenis s vysokým obsahem bavlny

Ponožky na tenis adidas jsou zhotoveny z kvalitních materiálů, které se zaslouží o vaše pohodlí. Díky vysokému obsahu bavlny jsou jednotlivé modely příjemné na dotek a spolehlivě absorbují veškerou vlhkost. Ponožky vás tedy udrží v suchu i při tom opravdu náročném zápasu. Vybírat můžete ze třech základních střihů. Některé tenisové ponožky jsou vykrojené a v klasických teniskách téměř nejsou vidět. Jiné sází na klasickou délku po kotníky a třetí varianta svou délkou dosahuje až do půli lýtek. Záleží tedy jen na vás, pro jakou variantu se rozhodnete a jaký střih je pro vás nejpohodlnější. V každém případě se můžete těšit na tenký a lehký materiál, který je příjemný i při dlouhodobém nošení. Díky kompaktnímu provedení navíc ponožky snadno sbalíte do každé sportovní tašky.

Pořiďte si ponožky v praktickém balení

Součástí této nabídky jsou ponožky v jednotném balení, ale i ve zvýhodněném balení po třech kusech. Díky tomu si můžete udělat patřičnou zásobu, abyste měli dostatek vybavení i pro několik tréninků v průběhu celého týdne. Těšit se můžete na nestárnoucí sportovní designy s logem adidas. Velkou roli zde zaujímají také neutrální barvy, většinou se proto setkáte se základní bílou, šedou nebo černou.