alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Tenisová trička

 
[54]
Tenisová trička z funkčních materiálů budou spolehlivě odvádět veškerý pot a udrží vás v suchu. Jejich elastické střihy navíc podpoří dynamiku každého vašeho pohybu a nebudou vás v ničem omezovat.
1 / 2
Strana:z 2

Pořiďte si tenisová trička z funkčních materiálů

Je důležité, abyste se při každém tréninku cítili příjemně a pohodlně. Jedině tak totiž budete moct podat ten nejlepší možný výkon. A právě tenisová trička vám s tím dokáží pomoct. Jsou totiž vyrobena z kvalitních funkčních materiálů, které se postarají o spolehlivý odvod veškeré vlhkosti. Udrží vás proto v suchu, i když ze sebe na kurtu vydáte maximum. Součástí nabídky jsou přitom vzdušná trička i tílka, která perfektně sedí na svém místě a postarají se o vše potřebné. Díky nim se budete moct naplno soustředit na celou hru, aniž byste se nechali čímkoliv rozptylovat.

Trička na tenis perfektně podpoří váš pohyb

Trička na tenis adidas jsou vyrobena z kvalitních materiálů, u kterých kromě jiného hraje roli i podíl recyklovaných materiálů. Jejich prostřednictvím se adidas snaží bojovat proti nadměrnému plastovému odpadu. Tenisová trička spolehlivě odvádí vlhkost a udrží vás v suchu. Setkat se u nich můžete i s všitými panely ze síťoviny, které se postarají o potřebnou prodyšnost. Jednotlivé modely také sází na speciální klíny v podpaží, které zaručí volnost pohybu. Kromě samotných triček s krátkým rukávem jsou součástí kategorie také stylová tílka, která vás na kurtu podpoří za všech okolností. V každém případě se můžete těšit na elastický materiál, díky kterému je umožněn volný pohyb paží při každém odpalu.

Ikonické designy s logem adidas

V této kategorii na vás čeká spousta tenisových triček pro ženy i muže, kteří chtějí mít kvalitní vybavení na svou oblíbenou sportovní aktivitu. K dispozici je přitom hned několik designů s logem adidas nebo motivem 3-Stripes, díky čemuž každý hráč na kurtu perfektně vynikne. Špičkově navržené střihy přitom podpoří váš dynamický pohyb, a vy se budete moct naplno soustředit na dosahování vámi vytyčených cílů.