alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Tenisová čelenka

 
[9]
Tenisová čelenka je vyrobena z kvalitních materiálů, které spolehlivě pohltí případnou vlhkost. Příjemně obepne vaši hlavu a modely se zavazováním si můžete přizpůsobit dle vašich potřeb. Díky dostatečné šířce se pohodlně nosí.

Pořiďte si tenisovou čelenku nebo kšiltovku ze savého materiálu

Tenisová čelenka nebo kšiltovka se postará o to, že každá vaše hra bude příjemnější a pohodlnější. Spolehlivě totiž zachytí pot z vašeho čela a hlavy, abyste se mohli naplno soustředit na trénink nebo významný zápas. Jednotlivé čelenky jsou přitom dostatečně široké a pružné, díky čemuž jsou na hlavě příjemné i při dlouhodobém nošení. Vybrat si můžete buď čelenku, kterou jednoduše navléknete na její místo, nebo vsadit na kousek se zavazováním v zadní části. Jednotlivé modely používají kombinaci různých materiálů, z nichž některé jsou recyklované. Díky tomu se adidas snaží bojovat proti dalšímu plastovému odpadu.

Vyberte si adidas kšiltovky nebo čelenky na tenis

Součástí této kategorie jsou nejen kvalitní čelenky na tenis. Stejně tak si můžete pořídit kšiltovku, která se k tenisu neodmyslitelně pojí. Tyto kousky sází na příjemné a měkké materiály, které perfektně sají případnou vlhkost. Jejich neodmyslitelnou součástí je zadní nastavitelný pásek, díky kterému si můžete velikost kšiltovky částečně přizpůsobit dle vašich potřeb. Kromě toho, že saje vlhkost, vás navíc v průběhu hry spolehlivě ochrání před ostrým slunečním svitem, a vy lépe uvidíte každý míček. Lehké materiály se zasluhují o to, že tyto pokrývky hlavy prakticky neucítíte a budete se moct plně soustředit na každou hru. Kromě tenisové čelenky a kšiltovky si můžete pořídit také sportovní hidžáb. Jeho součástí je právě i čelenka, díky čemuž se na hraní tenisu perfektně hodí. Jednotlivé modely jsou navíc dokonale lehké, prodyšné a spolehlivě zakryjí vlasy i krk.

Už víte, pro jaký design se rozhodnete?

Tenisová čelenka symbolizuje nepostradatelné vybavení každého hráče. S její pomocí se totiž budete moct plně soustředit na daný zápas, aniž by vás rozptylovala vlhkost potu na vašem čele. Vybírat přitom můžete z několika různých design a sladit tak svůj tenisový outfit k dokonalosti.