alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Bílé boty pánské

 
[601]
Cena
399 Kč - 10 999 Kč
39910999
1 / 13
Strana:z 13

Bílé boty pánské pro každý outfit 

Bílé boty, ale také bílá barva všeobecně, patří mezi nejvyhledávanější barvy v módě, hodí se totiž ke každému outfitu a je možné ji jednoduše kombinovat s dalšími kousky v šatníku. Bílé pánské boty dokáží dodat na stylu, a přitom skvěle doplnit každodenní, sportovní a pohodlnou obuv, dostupnou v mnoha podobách v katalogu adidas, kde je možné vybírat podle mnoha stylů. Také ale podle toho, pro jakou příležitost budou boty využívány, či dle dostupných prvků pro pánské bílé boty adidas, které jsou dnes již ikonou značky. Vyráběné napříč generacemi, adidas nezapomíná na svůj odkaz z historie, který kombinuje s vymoženostmi moderní doby pro naprosté pohodlí a vysoký výkon během sportu. 

Nadčasové modely pro pánské bílé boty 

Pro pánské bílé boty existuje mnoho modelů v katalogu adidas, ze kterých je možné vybírat. Mnohé z nich disponují klasickým vzhledem adidas, inspirovaným minulými dekádami, s moderním nádechem a nejnovějšími technologiemi. Můžete se přenést ve svém stylu k vintage klasice a přitom si užít nejnovějších vývojářských pokroků na kterých značka neustále pracuje. Mezi ty patří například přiléhavá konstrukce a design, který se přesně přizpůsobí potřebám běžce (v případě běžeckých bot) nebo aktivní odpružení, se kterým bude každý pohyb hladký a navrátí vám kus energie zpět. Pánské bílé boty adidas vás vždy podpoří. 

Bílé boty pánské do budoucnosti i minulosti 

Kromě čistého a minimalistického vzhledu dávných dob, doplněných o klasické 3-Stripes nebo Trefoil, je možné se v katalogu vydat také do budoucnosti. Značka adidas se nikdy nebála ve svých stylech bortit zavedené konvence a ráda se dívá do budoucnosti. Pánské bílé boty adidas si díky tomu můžete pořídit například ve futuristickém stylu, s technologiemi a materiály, které myslí na váš výkon i budoucnost. To je možné také díky speciálnímu materiálu pro mnohé bílé boty pánské, vytvořené z recyklovaných plastů nalezených na světových plážích.