alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Čepice a kšiltovka pánská

 
[133]
Originals černá Kšiltovka Trefoil TruckerOriginals černá Kšiltovka Trefoil Trucker

Kšiltovka Trefoil Trucker

Originals

1 / 3
Strana:z 3

Kšiltovka pánská, co zvýrazní tvůj styl i v parném létě

Že se blíží léto, poznáš podle několika vodítek. Začíná stoupat teplota, začínají se plnit pláže a hlavně začíná pražit slunce. Abys předešel úžehu, hodí se mít při ruce stylovou pokrývku hlavy. Kšiltovka pánská ti přiroste k srdci natolik, že ji nesundáš ani v dešti. Ať už běžný nebo rovný kšilt, čepice pro muže adidas jsou vyrobené z kvalitních materiálů od recyklovaného polyesteru až po 100% bavlnu. Některé modely navíc přimo nabízejí licencovanou ochranu proti UV záření. Nezáleží, na co se rozhodneš kšiltovku využívat. Můžeš se s ní vydat běhat, vzít ji na tenis nebo třeba golf. V každém případě ti zajistí pokrývku hlavy se vším všudy. Odvede pot, zastíní výhled a uchrání hlavu před úpalem.

Stylové čepice pro muže vhodné ke každému druhu outfitu

Kromě čistě praktického hlediska má kšiltovka pánská samozřejmě i význam co do stylu a módy. Zatímco tě budou ochraňovat proti slunečním paprskům, strhneš na sebe pozornost okolí. Ikonické 3-Stripes v kombinaci s logy adidas Originals tvoří optimální prvek tvého outfitu. Alespoň jednu kšiltovku by měl totiž mít při ruce každý. Oceníš ji na procházkách a třeba také při řízení. Slunce někdy totiž dokáže pekelně zamotat hlavu a také ovlivnit rozhled po okolí. Vyraz na pláž chráněn proti slunci. Začni opalovacím krémem, vyber si sluneční brýle a vše dokonči stylovou kšiltovkou adidas.

Vzory i pro náročné

Množství modelů kšiltovek adidas ti umožňuje vybrat přesně podle tvé představy. Najdeš si vzor, který ti nejlépe sedne k outfitu. Zároveň můžeš zohlednit i preferenci kšiltů. Pokud máš raději rovný kšilt, tak si posluž. Kšiltovka pánská ti bude oporou ať už v parném letním dnu nebo jako doplněk i během zbytku roku. Díky zadním páskům si je můžeš vždy přizpůsobit tak, jak potřebuješ. Tak začni s výběrem a potkáme se na pláži, no ne?