alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Fotbalové oblečení pro děti

 
[214]
Cena
449 Kč - 1 949 Kč
4491949
1 / 5
Strana:z 5

Fotbalové oblečení pro děti respektive malé velké naděje

Vidíš, že si tvá ratolest libuje v kopané a chceš ji dopřát co možná nejpohodlnější outfit? Na výběr se naskýtá samozřejmě hromada možností. Proč vyzkoušet fotbalové oblečení pro děti z naší kolekce? adidas ti důvodů nabídne hned několik. Dětské fotbalové sety adidas se netají kvalitou zpracování, nabízí opravdu ryze sportovní střih a umožňují maximální rozsah pohybu. Tvé dítě se tak bude moci plně věnovat míči, zatímco se jeho fotbalové oblečení postará o vše ostatní. Fotbalové soupravy pro batolata až po dorostenecké fotbalové soupravy jsou vyrobeny z prodyšné rychleschnoucí tkaniny, takže i trénink ze teplého počasí půjde skvěle. Navíc díky recyklovanému polyesteru pomáhají dresy snižovat emise a chránit zdroje. Tvé dítě tak bude součástí šetrnějšího přístupu k přírodě, který je pro nové generace důležitým životním postojem.

Dětské fotbalové sety pro malé fanoušky každým coulem

Sleduješ se svým dítětem fotbal a jasně vidíš, komu fandí? Jednoduchý tip na dárek je fotbalový dres právě onoho oblíbeného klubu. Nejenže je do detailu autentický s tím skutečným, ale zároveň na něj můžeš nechat vyšít jméno své ratolesti nebo jej jinak personalizovat. V takto přizpůsobeném dresu dostává fandění úplně nový rozměr a rozhodně nezáleží vůbec na tom, jestli sedíte společně v obýváku nebo na tribuně stadionu. Emoce jsou zkrátka emoce a i ty moc dobře víš, že těmi je fotbal dokonale vyplněn. 

Vyberte oblečení na fotbal spolu

Fotbalové soupravy pro děti rozhodně začínají dresy. V nabídce adidas najdeš týmové originály vyvedené v mnoha různých variantách. Ať už jde o zápasové dresy, dresy tréninkové nebo dresy s krátkým případně dlouhým rukávem. Pokud tvůj malý sportovec mění každou chvíli preference klubů, můžete spolu vybrat jednobarevný fotbalový dres s logem Trefoil, stačí si jen vybrat barvu. Na pažitu ale určitě uvidíš s radostí běhat své dítě i v teplákové soupravě adidas, kterou s našimi dresy snadno zkombinuješ.