alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
adidas and Prada Re-Nylon Logo
Adidas Prada Re-Source Logo

PŘEDSTAVUJEME RE-SOURCE

Staň se součástí celosvětového NFT uměleckého projektu ve spolupráci s adidas, Pradou a digitálním umělcem Zachem Liebermanem. 3000 políček, 1 plátno. Bav se.

ADIDAS BY PRADA RE-NYLON

adidas a Prada představují třetí kolekci v rámci své spolupráce. Tato exkluzivní kolekce obsahuje 21 modelů. Představuje cestu k udržitelnějším inovacím a zahrnuje modely s výraznými střihy, vyrobené v Itálii špičkovými řemeslníky, kteří pracují pro značku Prada. Dostupné v appce CONFIRMED.

NEKONEČNĚ RECYKLOVATELNÉ

Tato kolekce obuvi, oblečení a doplňků představuje spojení luxusní značky Prada s dědictvím sportovních oděvů adidas.

Obě značky se věnují udržitelné výrobě svých produktů a využívají revoluční materiál Re-Nylon, který se vyrábí recyklováním plastového odpadu z oceánů, použitých rybářských sítí a odpadu z textilních vláken, který lze bez ztráty kvality donekonečna čistit a recyklovat.

TRADICE A INOVACE

Tyto výrazné a rafinované modely se pyšní typickými prvky obou značek a vzdávají hold nadčasovým kouskům, jako je typický klobouček Prada, nebo kultovní tenisky adidas Originals Forum. Nakupuj tuto kolekci v aplikaci CONFIRMED.