alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
adidas / říjen 2019
by William Perkins

Sergio García a jeho úžasných dvacet let spolupráce s adidas golf

Odpaly ze stromů, heroický výkon na Ryder Cup a rodinný život – Piers a Andy z Me And My Golf se podívali zblízka na evropskou golfovou legendu a vítěze Masters Tournament z roku 2017.

Me&MyGolf: Dobře, budeme mluvit o tvé spolupráci se značkou adidas, protože ta trvá už 20 let!

SG: Je to výborné. Jsem moc vděčný všem sponzorům a hlavně taky značce adidas za veškerou jejich podporu. To se řekne, 20 let, ale není moc sportovců, co spolupracují s jednou značkou tolik let. Pro mě je to důkaz, co je pro značku adidas důležité. Oni jsou rádi, že nosím jejich značku, a já jsem velice vděčný za to, že máme tak výborné vztahy. Je úžasné, jakou cestu jsme ušli od roku 1999, kdy se nosila dlouhá a silná bavlněná trička, až do současnosti se všemi těmi moderními technologiemi a oblečením z prodyšných a strečových materiálů, které navíc dobře vypadá a pohodlně se nosí. Je příjemné vidět, jak jsme společně vyrostli, jsme tak trochu jako rodina.

adidas / říjen 2019
by William Perkins
Tags