alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Outdoorové bundy

 
[571]
Cena
929 Kč - 14 999 Kč
92914999
1 / 12
Strana:z 12

Outdoorové bundy adidas pro všechny příležitosti 

Pro cvičení venku, procházky, treking nebo túry je důležité si vybrat ideální outdoorové bundy, ve kterých se člověk bude cítit nejen pohodlně, ale také stylově. Značka adidas neustále vyvíjí nové kousky oblečení, které nezapomíná nejen na odkaz adidas, ale také na nové technologie, které vás během sportovních aktivit maximálně podpoří. Outdoorové bundy adidas díky tomu můžete sehnat do jakéhokoliv počasí, se zaměřením na konkrétní fyzické aktivity nebo ideální pro sportovní klání, během kterých vám budou outdoorové bundy nepostradatelným partnerem. Katalog adidas pro outdoorové bundy je bohatý na mnoho stylů pro muže i ženy. 

Ideální outdoorové bundy pro všechny sporty 

Outdoorové bundy, tedy bundy pro venkovní cvičení, procházky a túry vás musí především dokonale chránit před nástrahami počasí, a to ve všech ročních obdobích. Katalog adidas je vybaven lehkými a přitom efektivnímu bundami pro jaro a léto, ale také zimními bundami, které vás dokonale ochrání proti chladným měsícům a jejich sychravému počasí. Značka adidas má významné postavení ve vývoji oblečení a doplňků pro sportovce všech kategorií, také proto vynakládá mnoho technologií také na své outdoorové bundy. Ty je možné vybírat například s technologií, která vás chrání proti dešti odpuzováním vody od povrchu outdoorové bundy nebo technologiemi, které vás naopak chrání proti potu a udržují vás v suchu během náročných aktivit. 

Výběr z mnoha stylů a provedení pro outdoorové bundy 

Outdoorové bundy můžete vybírat z mnoha různých stylů, od mnoha barevných provedení, po jejich design inspirovaný klasickými adidas modely. Celá řada modelu je navíc vyrobena ze 100 % recyklovaného polyesteru, který přispívá k ochraně životního prostředí a je patentovaným materiálem adias vyráběným z plastů vyplavených na pláže po celém světě. Modelům bund nechybí ani ikonické 3-Stripes nebo loga, kterými se můžete ukázat světu. Díky kombinaci materiálu dodávají outdoorové bundy vždy dostatek pohodlí, bez ohledu na to, zda je bunda zimní nebo letní.