alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Hokejové vybavení

 
[113]
Cena
219 Kč - 9 499 Kč
2199499
1 / 3
Strana:z 3

Pořádně to odpal se speciálním hokejovým vybavením

Na pozemní hokej vyrábíme speciální doplňky pro všechny hráče, kteří se potřebují maximálně soustředit na hru. Hokejové vybavení využije elita i začínající hráči. Hlavní roli tady hraje funkčnost a estetika. Chceme pro tebe maximální výkon, ale také víme, že je důležitý i styl. Základem pro solidní hru je samozřejmě dobrá hokejka. Naše hokejky mají konzistentní hmotnost, takže Ti zaručí dokonalou manipulaci i při velmi rychlé hře. Hlavu našich hokejek jsme navrhli tak, aby umožnila rychlou změnu směru bez rizika ztráty míčku. Karbonové vlákno Kromaskin umožňuje dosáhnout atraktivního vzhledu i bez použití nátěru na vnější části hokejky. Co to znamená? Že se nebudou ani po velmi tvrdé hře nikde odlupovat kousky barvy, protože chceme, aby Tvoje vybavení něco vydrželo. Samotná hlava pak disponuje epoxidovým jádrem, které zaručí větší výdrž celé konstrukce. Vybavení pro pozemní hokej ale zahrnuje mnohem více. Řada batohů a tašek dokonale slouží potřebám cílevědomého hráče, který se dokonale připravuje na svůj trénink a chce mít všechno po ruce.

Hokejová výbava pro 100% hru bez kompromisů

Kvalitní výbava pro pozemní hokej Ti zaručí, že se nemusíš bát do toho jít naplno. Už žádný strach o zlomené hokejky nebo opotřebovaný materiál, naše hokejové vybavení jsme navrhli tak, aby vydrželo vysoké tempo i pro profesionální hráče. Dokonalý design ve znaku typických 3-Stripes Ti zaručí respekt ostatních hráčů, protože adidas znamená odhodlání. Hra ale nekončí ani o přestávce. Pro všechny hráče je důležité, aby měli veškeré vybavení na přehledně na jednom místě. S příslušenstvím pro pozemní hokej získáš dostatek úložného prostoru díky praktickým bočním kapsičkám a nepostradatelné síťovině. Můžeš se tak rychle vrátit do hry beze strachu, že se nestačíš zase rychle zorientovat na cíl.  Až budeš vycházet ze sportovní haly domů, určitě neuděláš na ulici ostudu. Stylový městský design v kombinaci kontrastních barev nikdo nepřehlédne. Navíc se můžeš rozhodnout mezi tlumenou dvoubarevnou klasickou nebo výrazné barvy v sytých odstínech.