alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Boty na pozemní hokej

 
[12]

Zlepši svoji hru a obouvej boty na pozemní hokej adidas

Při pozemním hokeji se nesmíte nechat ničím omezovat v pohybu. Proto potřebujete takové boty, které nepřekvapí pohyb do všech stran, náhlá změna směru pohybu ani potřeba rychlého odehrání míče. Vaše chodidla potřebují komfort, který jim poskytnou boty na pozemní hokej adidas.

Odolné hokejové boty s měkkou podešví vás na hřišti podpoří

Pozemní hokejisté staví svůj výkon na rychlém pohybu po hřišti. Proto potřebují dostatečně pevnou, ale zároveň pružnou obuv, který má měkkou podešev, aby tlumila nárazy a šetřila tak jejich klouby. Zároveň se chlubí vysokou přilnavostí k různým druhům povrchů. Boty na pozemní hokej musí vykazovat známky vysoké odolnosti, protože přicházejí do kontaktu nejen s ostatními hráči, ale často i s míčkem a hokejkou. Proto jsou vybaveny zesílenými krycími vrstvami z fólie, která zajistí voděodolnost i tolik potřebnou odolnost při kontaktu. Syntetický svršek s přiléhavou konstrukcí zase zajistí. že bota skvěle padne a stane se hráčovou druhou kůží. Jen tak může zahodit starosti o svoji obuv, mít jistotu pohodlí pro celé chodidlo a soustředit se jen na hru.

adidas má boty na pozemní hokej pro dámy i pány

Pozemní hokej už dávno není doménou výhradně mužů. Po hřišti se s hokejkou v ruce honí za míčkem také ženy a dívky. adidas jako hrdý partner sportovců často s těmi nejlepšími hráči světa spolupracuje a společně vyvíjejí oblečení a obuv, které přesně odpovídá potřebám konkrétního sportu. Nejinak je tomu v případě pozemního hokeje. V nabídce adidas najdeme dívčí, chlapecké, pánské i dámské modely hokejových botů, které hýří barvami a umožňují tak hráčům zazářit na hřišti nejen díky jejich výkonům, ale také botami. Všechny modely zdobí výrazné 3-Stripes po stranách boty a nepřehlédnutelné logo světového výrobce sportovního oblečení a obuvi. Vedle účesu jsou totiž boty na pozemní hokej pro hráče jediným rozlišovacím prvkem, jak na sebe na hřišti upozornit.