alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Horolezectví

 
[32]
Tričko Five Ten Heritage Logo
Kalhoty Five Ten Climb Felsblock
Mikina Five Ten Graphic
Boty Terrex Swift Solo Approach
Boty Five Ten Niad Lace Climbing
Boty Five Ten Hiangle Pro Competition Climbing
Obuv Five Ten Kirigami Climbing
Kšiltovka Five Ten Five-Panel
Kalhoty Five Ten Felsblock
Obuv Five Ten Crawe Climbing
Obuv Five Ten Kirigami Rental Climbing
Obuv Five Ten Kirigami Climbing
Kšiltovka Five Ten H90 Trucker
Obuv Five Ten Aleon
Boty Five Ten NIAD Moccasym Climbing
Tričko Five Ten Graphic Long Sleeve
Obuv Five Ten Kirigami Climbing
Čepice Five Ten
Boty Five Ten NIAD Lace Climbing
Šortky Five Ten Felsblock
Šortky Five Ten Primegreen Two-in-One Climb
Gumová fólie Five Ten Rand
Tílko Five Ten Stealth Cat Graphic
Tričko Five Ten Bike TrailX
Tričko Five Ten Bike TrailX
Tričko Five Ten Brand of the Brave
Ponožky Five Ten Biking Cushioned Crew – 3 páry

Výbava na horolezectví pro všechny horolezce, horolezkyně a horolezčata

Horolezectví je ten druh sportu, který je často spíš velkou zálibou nebo rovnou životním stylem. Odvětví a druhů horolezectví je ohromné množství, společným jmenovatelem je však postup po vertikálním terénu. Jestli jsi vášnivý horolezec, určitě potvrdíš, že je tahle činnost úžasným lékem na stres. Pro tu nejlepší relaxaci na vrcholcích hor však potřebuješ pořádnou a kvalitní výbavu. adidas horolezecká výbava na lezení a šplhání ti poskytne potřebnou stabilitu a komfort! Navíc je mimořádně praktická a moderní. 

Na vrcholcích hor se ti výbava na horolezectví adidas bude hodit

Zdolávej náročné hory. Produkty značky adidas jsou navržené tak, aby naplnily potřeby úplných začátečníků i náročnějších pokročilých lezců. Vhodně vybrané oblečení a boty adidas na horolezectví ti mohou pomoci skvěle předejít nebezpečí, ať už při tvém šplhání po skále nebo na horolezecké stěně. Speciální přiléhavá obuv ti v terénu umožní mimořádnou citlivost a výkon. Díky propracované konstrukci bude tvá noha maximálně zpevněná a stabilizovaná. Obuv na horolezectví adidas je vysoce praktická, absolutně pohodlná a pomůže ti tak k maximálnímu výkonu. Pomůže ti mít svůj pohyb pod přísnou kontrolou a zároveň ti poskytne absolutní volnost. Mnohem snadněji tak dosáhneš svých horolezeckých cílů.

Impozantní produkty adidas oceníš nejenpři vysokohorské turistice

Pro všechny nadšené horaly jsou v nabídce impozantní produkty vhodné pro pobyt ve vyšší nadmořské výšce. Ochrání tě před nevlídným počasím a zároveň tě prodyšný materiál udrží za všech okolností v suchu. Outdoorové oblečení oceníš i v případě, pokud se chystáš na vysokohorskou turistiku. Kvalitní materiál tě ochrání za horších povětrnostních podmínek. V oblečení adidas na horolezectví ti to navíc bude slušet a budeš vypadat vkusně a stylově. A nezapomněli jsme ani na výbavu na umělé lezecké stěny! V nabídce je oblečení i obuv určené pro muže i pro ženy, i něco pro děti. Přejeme spokojenou horolezeckou výpravu!