alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Horolezectví

 
[65]
Dokument mapuje cestu na olympijský vrchol v Tokiu těchto sportovkyň: Janja Garnbretová, Miho Nonakaová, Shauny Coxseyová a Brooke Raboutouová.
Ženy Five Ten oranžová Obuv Five Ten Climbing Anasazi LV ProŽeny Five Ten oranžová Obuv Five Ten Climbing Anasazi LV Pro

Obuv Five Ten Climbing Anasazi LV Pro

Ženy Five Ten

Ženy Five Ten hnědá Boty Five Ten NIAD VCS ClimbingŽeny Five Ten hnědá Boty Five Ten NIAD VCS Climbing

Boty Five Ten NIAD VCS Climbing

Ženy Five Ten

Ženy Five Ten černá Obuv Five Ten Kirigami ClimbingŽeny Five Ten černá Obuv Five Ten Kirigami Climbing

Obuv Five Ten Kirigami Climbing

Ženy Five Ten

Five Ten modrá Obuv Five Ten Climbing Guide TennieFive Ten modrá Obuv Five Ten Climbing Guide Tennie

Obuv Five Ten Climbing Guide Tennie

Five Ten

1 / 2
Strana:z 2

Výbava na horolezectví pro všechny horolezce, horolezkyně a horolezčata

Horolezectví je ten druh sportu, který je často spíš velkou zálibou nebo rovnou životním stylem. Odvětví a druhů horolezectví je ohromné množství, společným jmenovatelem je však postup po vertikálním terénu. Jestli jsi vášnivý horolezec, určitě potvrdíš, že je tahle činnost úžasným lékem na stres. Pro tu nejlepší relaxaci na vrcholcích hor však potřebuješ pořádnou a kvalitní výbavu. adidas horolezecká výbava na lezení a šplhání ti poskytne potřebnou stabilitu a komfort! Navíc je mimořádně praktická a moderní. 

Na vrcholcích hor se ti výbava na horolezectví adidas bude hodit

Zdolávej náročné hory. Produkty značky adidas jsou navržené tak, aby naplnily potřeby úplných začátečníků i náročnějších pokročilých lezců. Vhodně vybrané oblečení a boty adidas na horolezectví ti mohou pomoci skvěle předejít nebezpečí, ať už při tvém šplhání po skále nebo na horolezecké stěně. Speciální přiléhavá obuv ti v terénu umožní mimořádnou citlivost a výkon. Díky propracované konstrukci bude tvá noha maximálně zpevněná a stabilizovaná. Obuv na horolezectví adidas je vysoce praktická, absolutně pohodlná a pomůže ti tak k maximálnímu výkonu. Pomůže ti mít svůj pohyb pod přísnou kontrolou a zároveň ti poskytne absolutní volnost. Mnohem snadněji tak dosáhneš svých horolezeckých cílů.

Impozantní produkty adidas oceníš nejenpři vysokohorské turistice

Pro všechny nadšené horaly jsou v nabídce impozantní produkty vhodné pro pobyt ve vyšší nadmořské výšce. Ochrání tě před nevlídným počasím a zároveň tě prodyšný materiál udrží za všech okolností v suchu. Outdoorové oblečení oceníš i v případě, pokud se chystáš na vysokohorskou turistiku. Kvalitní materiál tě ochrání za horších povětrnostních podmínek. V oblečení adidas na horolezectví ti to navíc bude slušet a budeš vypadat vkusně a stylově. A nezapomněli jsme ani na výbavu na umělé lezecké stěny! V nabídce je oblečení i obuv určené pro muže i pro ženy, i něco pro děti. Přejeme spokojenou horolezeckou výpravu!