alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Oblečení · TERREX

 
[499]

TERREX ADVENTURE WARDROBE

TERREX Adventure Wardrobe představuje univerzální technologii vrstvení modelů na základě tvých potřeb v přírodě. Ať už se chystáš kamkoli, můžeš vyrazit.
1 / 11
Strana:z 11

Oblečení TERREX časté otázky

Vrstvení znamená všestrannost. Umožňuje regulovat tělesnou teplotu přidáním nebo odstraněním vrstev podle potřeby. Pomáhá odvětrávat vlhkost, izoluje před chladem a chrání před větrem a deštěm.
Základní vrstvy jsou: - Základní vrstva: Odvádí vlhkost z pokožky pryč. - Střední vrstva: Lehká vrstva drží tělo v teple a zároveň pomáhá odvádět pot při outdoorových aktivitách. - Izolační vrstva: Teplá jako péřové oblečení a zároveň dává volnost pohybu i za nejchladnějších dnů. (NEBO „vytvořená tak, aby ti bylo teplo, a pohodlná, ať se můžeš volně pohybovat“) - Vnější vrstva: Prodyšné krytí před větrem, deštěm a sněhem.
V případě potřeby můžeš odvětrávat nadbytečné teplo s pomocí větracích otvorů se zipem na vnější vrstvě a nastavitelných zapínání na základní a izolační vrstvě.
Pro základní vrstvu vybírej materiály odvádějící vlhkost a vyhýbej se bavlně, která vlhkost zadržuje. Správné odvětrávání pomocí zipů a nastavitelných manžet může se zvládáním vlhkosti také pomoci.
Ano, když se přestaneš hýbat, tělo rychle vychladne. Při odpočinku přidej izolační vrstvu a zase si ji sundej, až se znovu začneš pohybovat, ať se nepřehříváš.