alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas
A man helping a woman climb a rocky mountain

Lezečky

 
[40]
Janja Garnbret climbing indoors wearing 5.10 climbing shoes

JAK ZVLÁDNOUT PRVNÍ KRŮČKY

Lezení je náročný sport, který tě ale odmění nezapomenutelnými zážitky. Ať už začínáš s kamarádem nebo kamarádkou na venkovní stěně, nebo tě spíš láká indoorový bouldering, u nás najdeš vše potřebné. A to jak vybavení, tak užitečné tipy.
LEZECKÉ VYBAVENÍ
Shauna Coxsey, Brooke Raboutou, Miho Nonaka and Janja Garnbret
Shauna Coxsey, Brooke Raboutou, Miho Nonaka and Janja Garnbret
Shauna Coxsey, Brooke Raboutou, Miho Nonaka and Janja Garnbret
Shauna Coxsey, Brooke Raboutou, Miho Nonaka and Janja Garnbret
Děti Five Ten modrá Obuv Five Ten Kirigami ClimbingDěti Five Ten modrá Obuv Five Ten Kirigami Climbing

Obuv Five Ten Kirigami Climbing

Děti Five Ten

Lezečky a horolezecké boty pro tvůj jistý výstup na vrchol

Ať už zdoláváš umělé horolezecké stěny, strmé skály nebo se vydáváš po nevyznačených stezkách na vrcholky hor, díky lezečkám a horolezeckým botám adidas získáš potřebnou jistotu a stabilitu. Při lezení je totiž nejdůležitější pevná noha a zároveň dobrá citlivost, abyste správně došlápli na každý lezecký chyt nebo se pevně zachytili za výklenek ve skále. Boty na lezení adidas nabízejí perfektně vytvarovanou špičku a gumovou podešev Stealth®, která podrží tvoji nohu i na těch nejtěžších místech. Díky tomu můžeš každý tvůj pohyb dělat s maximální přesností. Horolezci jistě ocení také vlastnosti jako je přiléhavá konstrukce, asymetrické šněrování nebo ergonomický design paty.

Lezecké boty pro začátečníky i profesionály

V nabídce každopádně najdeš lezečky pro ty, kteří na skalách našli druhý domov, ale také pro ty, které první výstup teprve čeká. A pokud nevíš, jak si správné boty na lezení vybrat, dáme ti pár rad, jak na to. Tento sport je stále více atraktivní pro mnoho lidí. Díky pravidelnému lezení totiž získáš sílu v rukách, dokonale se ti zpevní střed těla a navíc posílíš motoriku ve všech končetinách. Každopádně, pokud jste se pro lezení rozhodli, tak lezečky a sedák patří mezi základní vybavení, které je absolutní nezbytností.

Horolezecké boty na stěnu i do města

adidas nabízí i horolezecké boty, ve kterých se můžeš bez obav vydat na výstupy po nevyznačených stezkách, ale zároveň ti budou slušet, i když zajdeš posedět s kamarády do města. Jejich podoba totiž odpovídá modernímu designu, jejich vlastnosti jdou ale dál. Tyto boty se vyznačují dokonalou stabilitou v různém terénu, díky které získáš maximální jistotu, i když se vydáš po nevyšlapaných cestách. Tato obuv byla totiž navržena speciálně pro horolezce. Pomáhá k tomu přilnavá gumová podešev a gumové krytí okolo špičky, díky kterému je bota odolná vůči opotřebení.