adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

adidas Originals EQT

 
[40]

Kolekce EQT je futuristická móda vycházející z historie. Řada Equipment v 90. letech zaujala progresivním přístupem k navrhování sportovních modelů. Nyní tyto streetové modely kombinují modernu a klasiku.

ADIDAS EQT

Zásluhy série adidas Equipment pro sport a streetovou módu jsou nesmírné. Kolekce Equipment představila funkční designy pro různé typy běžců a přinesla v 90. letech revoluci v běžeckém vybavení. Modely adidas EQT vznikly v roce 1991 a nyní se vrací v ještě lepší podobě. Nabízí to nejlepší z historického a moderního stylu adidas. Kolekce zahrnuje ikonickou obuv a originální oblečení.

Obuv adidas EQT

Tato kolekce představuje nové zpracování modelů z 90. let. To nejlepší z původního stylu spojuje s moderní technologií. Boty se vyznačují klasickými 3 proužky z popruhoviny. Ikonická mezipodešev Boost je nejaktivnější odpružení, jaké značka adidas kdy vyrobila. Uvnitř bot se nachází stélka OrthoLite®, která nabízí solidní výkon a pohodlí. Některé modely obuvi adidas EQT mají přiléhavý vršek Primeknit, který obepíná nohu tak, aby jí poskytl přiměřenou podporu a velmi lehké pohodlí. Nepřehlédnutelný vzhled zaujme na první pohled.

Oblečení adidas EQT

Řada adidas Equipment byla v 90. letech průkopníkem minimalistického stylu. Pozornost si získala progresivním přístupem k řešení sportovního oblečení. Dnešní modely jsou navrženy ve futuristickém stylu, ale zároveň nezapomínají ani na klasiku a současnost. Designy jsou jednoduché, ale výrazné. V současné době kolekce nezapomíná ani na životní prostředí. Bavlněné oblečení z této série se vyrábí ve spolupráci s iniciativou Better Cotton, která se zasazuje o globální zlepšení podmínek pěstování bavlny. Společnost adidas dále spolupracuje s iniciativou Parley for the Oceans. Některé části tkaniny jsou vyrobeny z materiálu Parley Ocean Plastic™. Ten se vytváří z recyklovaného odpadu, který pochází z plastu zachyceného na plážích a pobřežích předtím, než se dostane do oceánu.

Obohať s modely řady adidas EQT svou garderobu o něco jedinečného a přitom nadčasového. Na oficiálním webu najdeš trička, mikiny, tepláky, obuv a další kousky.