alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Superstar černé

 
[27]

adidas Superstar černé, které nechají vyniknout tvou jedinečnost

Příliš složitých a výrazných bot už bylo dost, nemyslíš? Pokud cítíš, že bys prostor výraznosti raději zaplnil ještě větším komfortem a kvalitou, pak přesně pro tebe jsou vhodné adidas Superstar černé. Vycházejí z mnohaletého dědictví adidas, čímž nabídnou ochutnávku historie jedné z nejikoničtějších sportovních komunit. Jejich předobrazem jsou basketbalové boty ze 70. let. Jejich klasický streetový vzhled doplňují kvalitní materiály v podobě kůže. Rozhodně nechybí ani tolik známá a nezapomenutelná gumová špička, která má za úkol chránit tvé prsty před jakýmkoliv vlivem okolí. Nejen, že tě černé Superstar adidas udrží v pohodlí, zaslouží se také o tvé bezpečí.

Černé adidas Superstar, podpořené mnohaletou zkušeností

Mezi jednu z největších zásad bot adidas Superstar patří jistě jejich minulost. Za dobu, co úspěšně brouzdají trhem bot, totiž nasbíraly spoustu vylepšení a stojí naprosto bez konkurence na vrcholu sportovního obuvnického ráje. Díky jejich pohodlnosti a maximální přizpůsobitelnosti si je oblíbily nejen světové hvězdy basketbalu. Díky své jednoduchosti a elegantnosti se staly doplňkem mnoha slavných outfitů. Zároveň vzdávají hold hip-hopové scéně 80.let. Slouží tedy i jako perfektní ukázka hudebního vkusu. Tento pár zkrátka musíš mít. Ať už toužíš po páru sportovních bot nebo hledáš jen módní doplněk tvého jarního, letního a podzimního outfitu.

V jednoduchosti připravené reprezentovat

Design bot adidas Superstar rozhodně není nikterak složitý. Vychází z mnohaleté tradice a nabízí hlavně elegantní černou barvu s bílými doplňky v podobě ikonického 3-Stripes. I díky tomu si tyto boty můžeš vzít prakticky k čemukoliv. Budou se hodit k jakémukoliv stylu oblékání, ať už tíhneš ke streetu nebo k něčemu více společenskému. Vyber si správnou velikost a nezapomeň také na volbu modelu. adidas Superstar černé se totiž liší například provedením špiček nebo podrážkou. V konečném důsledku však záleží na tobě. Jakému vzoru a provedení dáš šanci? V jakých botech adidas Superstar vystoupíš z davu?