alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Free Hiker obuví

 
[45]
Trekingová obuv Free Hiker se stane vaším pomocníkem při zdolávání vytyčených cílů. Těšte se na adaptivní střihy, které se přizpůsobí chodidlům a skvělou přilnavost ke všem typům povrchu.

Free hiker boty jsou ideální do přírody

Vyrazte na túru do přírody a užijte si spoustu zábavy. Free hiker obuv je navržena s ohledem na to, abyste s její pomocí lépe překonali i ty nejnáročnější překážky. Vybrané modely jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu a přispívají k ekologickému způsobu života. Těšit se můžete na precizní a hladké ušití, které se zaslouží o váš komfort. Spojením speciálních energetických kapslí v podrážce Free Hiker se vybrané boty postarají také o perfektní návratnost vaší energie, abyste mohli snáze překonat své limity. Na spodní straně podrážky také najdete gripy, které se postarají o to, aby boty na vlhkém podkladu neklouzaly a podpořily vaše bezpečí.

Free Hiker obuv je lehká a nebude vás omezovat

Free Hiker obuv se pyšní lehkým provedením, díky čemuž se zasluhuje o rychlou a bezproblémovou chůzi terénem. Pokud vyrážíte za dobrodružstvím, oceníte dávku pohodlí a skvělou přilnavost k terénu. Adaptivní střih se postará o to, že boty perfektně obepnou vaši nohu a zpevní ji, abyste na cestách zažili potřebnou jistotu. Díky použitému odpružení pro vás nerovný terén nebude znamenat žádnou překážku, a vy si při tomto sportu užijete spoustu zábavy a vzrušení. Součástí nabídky Free Hiker jsou i boty do chladných povětrnostních podmínek, které zadržují teplo – přitom nabízí perfektní vzdušnost.

 

Obujte si je do každého dobrodružství

Jakmile začnou mít vaše plány dobrodružný charakter, přichází na scénu šance využít tyto boty opravdu naplno. Součástí nabídky adidas jsou přitom modely v různých stylech a barevných variantách. Použité kvalitní materiály nevyžadují žádnou speciální péči, a vy si v této obuvi budete užívat chvíle sportu opravdu naplno. Ať už vyrážíte do hor, na procházku lesem nebo několikadenní túru, tato obuv vás bude na vašich cestách spolehlivě doprovázet.