alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
adidas

Turistický batoh

 
[4]

Turistický batoh pro nezapomenutelná dobrodružství

Patříš do řad lidí, kteří milují přírodu a chtějí si ji užívat plnými doušky? Pak se ti bude rozhodně hodit kvalitní turistický batoh. Nezáleží vůbec na tom, chystáš-li se vydat na krátkou procházku lesem nebo na několikadenní túru po hřebenech. Vždycky se vyplatí mít na zádech zásobu pití a jídla, která ti výrazně pomůže s úsměvem zvládnout i sebedelší treky. Přírodu si užiješ mnohem víc bez stresu – nabal si, co uznáš za vhodné. Turistický batoh adidas se vyrábí s maximálním ohledem na praktické využití v přírodě. Jako hlavní výhodu lze brát rozložení váhy, které ti umožní pohodlně nosit na zádech i těžké náklady. Tvé věci udrží vždy v bezpečí a jen tak nepromokne. Kam to bude?

Turistický batoh, který se ti maximálně přizpůsobí

Turistický batoh musí být ve všem maximálně přizpůsobivý. Očekávat můžeš nastavitelné ramenní popruhy, ale také odnímatelný anatomicky tvarovaný bederní pás. Díky této dvojici si můžeš nastavit batoh podle svého vkusu. Záleží také na objemu a vůbec rozmístění kapes. Turistický batoh adidas má vše rozmístěno přesně tak, abys jednoduše dosáhl, kam potřebuješ. Ať už chceš při náročném výstupu pití nebo vytáhnout u stánku se zmrzlinou peněženku, vše je maximálně dostupné, zabezpečené a hlavně velmi praktické. Díky odolnosti budeš moci batoh využít i k extrémním sportům. Hodláš zlézat skály nebo vyběhnout na Sněžku? Začni s balením a vzhůru do toho.

Nadstandardní kvalita

Batohy adidas jsou vyráběny z velice kvalitních a odolných materiálů. Primárně se užívá nylon, který je lehký a velice pevný. Podle využití nabízí batohy i zajímavé detaily. Pro běžce se vyplatí kapsy na vaky s vodou, které pomohou k lepším výkonům bez přestávek na pití. Horolezci zase ocení píšťalku na táhlu zipu, která v případě nouze pomůže přivolat pomoc. Vybírat můžeš z několika objemů i velikostí. Potřebuješ batoh dostat do letadla jako příruční zavazadlo? Zkrátka si dle svých preferencí vyber nejlepšího kandidáta, nastav si jej na svou postavu a vyraz do přírody, dokud venku panuje hezké počasí. O to přece jde.