alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Pánské lyžařské kalhoty

 
[3]

Pánské lyžařské kalhoty pro maximální zážitek

Zimní radovánky nejsou to pravé ořechové, pokud nemáš správné oblečení. Znáš to, vlhkost a nepříjemný pocit z potu tě mohou připravit o nezapomenutelné zážitky z hor. Nedopusť to ani v nejmenším, pánské lyžařské kalhoty adidas tě udrží v suchu. Za vodoodpudivost je zodpovědná povrchová úprava bez perfluorovaných látek. Lyžařské kalhoty pánské jsou vyvíjeny za účelem kopírovat každý tvůj pohyb, ať už je jaký chce. Strečový materiál se totiž umí velmi dobře přizpůsobit i extrémním požadavkům. S těmito kalhotami se můžeš vydat, kam jen budeš chtít. Nezastaví tě déšť, sníh ani vítr. Konečně budeš moci naplno užívat momentu a nechávat se unášet kromě sportu také zasněženou krajinou okolí.

Pánské kalhoty na lyže tě povedou za adrenalinem v pohodlí

Pánské lyžařské kalhoty adidas jsou pro všechny, co se nemohou dočkat zimních sportů. Ocení je ale také milovníci nekonečných túr po hřebenovkách. Zkrátka pokud hledáš možnost, jak si užít sjezdovky naplno, právě si ji našel. Kalhoty na lyže pánské adidas vyrábí buďto z recyklovaného polyesteru nebo z nylonu. Ať už softshellové nebo spíše upnuté, obě možnosti se těší velkému standardu pohodlí a také praktických vymožeností. Díky všitým tkaným dílům totiž kalhoty drží perfektně na svém místě, čímž podpoří plný rozsah tvého pohybu. Elastický pas se stahovací šňůrkou ještě pevnému umístění napomáhá. Připraven zdolat nové výzvy?

V jednoduchosti je síla

Pánské lyžařské kalhoty adidas nejsou vůbec komplikované. Nabízí jednoduchý stylový design doplněný o nejrůznější detaily. Mezi ten nejdůležitější patří samozřejmě 3-Stripes, kromě nich se ale setkáš s více logy zejména ve vztahu k různým modelům. Co se týče samotného výběru lyžařských kalhot, rozhodně se zaměř na své pocity. Bude více vyhovovat softshellový materiál nebo raději vyzkoušíš něco méně šustivého? Ať už je tvé rozhodnutí jakékoliv, v obou případech se můžeš těšit na maximální pohodlí umocněné pocitem sucha a tepla. Připrav se na hory a nenech nic náhodě. Obleč si pánské kalhoty na lyže značky adidas.