alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Cyber Monday výprodej pánského oblečení

 
[2021]
Black Friday. Nové modely
Cena
189 Kč - 12 000 Kč
18912000
Originals černá Mikina London CityOriginals černá Mikina London City

Mikina London City

Originals

Black Friday výprodej pánského oblečení adidas míří na aktivní muže

Profesionální sportovci i jejich aktivní rekreační kolegové potřebují mít v šatníku kvalitní sportovní oblečení. Takové, které jim pomůže zlepšit jejich výkony a díky svým funkčním vlastnostem je nikdy nenechá ve štychu. adidas jako hrdý partner sportovců z celého světa přináší řešení pro obě skupiny a jeho Black Friday výprodej pánského oblečení adidas umožňuje mužům zakoupit vysoce kvalitní sportovní oblečení za nízké ceny.

Slevy pánského oblečení adidas ocení nejen sportovci

Profesionální sportovci, ale i aktivní muži, kteří mají nějaký sport jako koníček, potřebují kvalitní oblečení. adidas jim nabízí vysoce kvalitní kusy, které naplní jejich očekávání. V rámci Black Friday výprodeje pánského oblečení mohou zakoupit s výraznými slevami sportovní bundy, trika, kraťasy, mikiny, vesty nebo městské parky s různými tepelnými vlastnostmi. Jejich společným jmenovatelem je ikonický Trefoil a legendární 3-Stripes, ale především prvotřídní kvalita materiálů a preciznost provedení, na kterých si adidas od začátku svého působení velmi zakládá. Díky tomu, že pánské sportovní oblečení vyniká především funkčností, ale i dokonale padnoucími střihy, neomezuje muže v pohybu a zároveň je podněcuje k lepším výkonům. Sportovci tak mají jistotu, že díky adidas oblečení budou vždy v suchu a teple.

Originalita a design pro volný čas

Sportovci si oblečení adidas oblíbili i na nošení ve svém volném čase. To se postupně stalo běžnou součástí streetové módy, a proto lze bundy, mikiny nebo trika adidas běžně potkávat v ulicích měst, v restauracích, kinech i na neformálních schůzkách s obchodními partnery. Originální design pánského oblečení adidas oslovuje muže napříč generacemi, a proto jeho obliba neustále roste. Díky široké nabídce barevných provedení a střihů si dokáže vybrat i ten nejnáročnější muž, který je vyznavačem sportovně-elegantní módy. Udělejte si radost i vy a využijte Black Friday výprodej pánského oblečení k doplnění svého šatníku. Ušetříte nemalé peníze a zároveň si nakoupíte moderní sportovní oblečení v prvotřídní kvalitě. Slevy pánského oblečení adidas ocení nejen sportovci, ale i vy!