alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Black Friday výprodej pánského golfového oblečení

 
[7]

Black Friday výprodej pánského golfového oblečení - vyberte si kousky, které podpoří váš výkon

Ať už patříte mezi nadšené amatéry nebo profesionální hráče golfu, bez odpovídajícího oblečení se zkrátka a jednoduše neobejdete. Právě tyto kousky se totiž postarají o vaše maximální pohodlí a umožní vám naplno se soustředit na hraní golfu. Black Friday výprodej pánského golfového oblečení je určen pro všechny z vás, kteří si chtějí pořídit nové vybavení a zároveň aspoň částečně ušetřit. 

Typické polokošile, boty i kšiltovky

Kategorie Black Friday výprodej pánského golfového oblečení v sobě zahrnuje množství kousků, ze kterých si můžete vybrat své favority. Její součástí jsou například typické polokošile, které se postarají o váš maximální komfort na greenu. Dopřejí vám totiž potřebné pohodlí při každém vašem odpalu a nebudou vás nijak svazovat. Součástí kategorie jsou také golfové kalhoty ze strečového materiálu, který je příjemný na dotek. Navíc tyto modely spolehlivě odvádí případnou vlhkost a udrží vás proto v suchu za všech okolností. Zároveň se pyšní i voděodolnou povrchovou úpravou, díky které vás ochrání i před případným deštěm. Golfové hry se zároveň neobejdou bez pokrývky hlavy v podobě kšiltovky, která zabrání v tom, aby vás sluneční paprsky oslňovaly a brzdily vaše soustředění. Pořídit si zároveň můžete i charakteristickou golfovou obuv, která vyniká svým lehkým a vzdušným provedením, díky kterému vás udrží v suchu a pohodlí. Zároveň se u ní setkáte s lehkým odpružením, které se postará o potřebnou jistotu při každém vašem odpalu. S golfovým oblečením adidas se zkrátka budete moct plně soustředit na každou vaši hru a nenecháte se ničím zbytečně rozptylovat.

Vybírejte z nejrůznějších designů 

Pánské golfové oblečení je k dispozici v nespočtu různých designů, díky čemuž můžete jeho výběr snadno přizpůsobit svému stylu. V kategorii totiž najdete jak kousky v jednoduchých barvách, tak i těch výraznějších. Jednotlivé modely dále spojuje logo adidas, případně motiv 3-Stripes.